Aukcja z drzwiami technicznymi

Ostatnia aukcja była jedną z lepszych na jakie trafiłem w całym moim życiu. Zwykle oglądałem jedynie samochody i mieszkania, ale nigdy niczego nie kupowałem. Właściwie to nie miałem takiej potrzeby, może i nawet bardziej chodziłem tam dla zabicia czasu, by nie siedzieć wieczorami w domu i nie oglądać telewizora tracąc coraz więcej szarych komórek.

Drzwi techniczne kupiłem na licytacji

drzwi techniczneMój mały zakład potrzebował paru ulepszeń. Przede wszystkim przydałyby mi się drzwi drewniane, i to nie byle jakie. Musiałem wyszczególnić konkretnie drzwi techniczne – było sporo pomieszczeń, przy których nie wyobrażałem sobie jakichkolwiek innych drzwi. Próbowałem szukać w Internecie drzwi z montażem we Wrocławiu, ale ceny były dla mnie zbyt wysokie. Zresztą zamontować drzwi to nie jakaś wielka filozofia – w końcu gołym okiem widać jak to działa, i w jaki sposób trzeba to założyć. Próbowałem szukać wszędzie, ale nigdzie nie mogłem niczego znaleźć. Siedząc jednakże wtedy na aukcji dowiedziałem się, że pod młotek będzie szedł cały asortyment sklepu z drzwiami. To było po prostu zbyt piękne. Wszelkiego rodzaju drzwi wewnętrzne – zarówno drewniane jak i techniczne, białe, czarne, we wszystkich kolorach. Oczywiście zamontować musiałem je sobie sam, ale ceny były niesamowicie niskie, a nikt inny nie rwał się jakoś szczególnie do licytacji. Praktycznie wziąłem je za darmo, jeśli miałbym to porównywać do cen ze sklepów. Po aukcji podjechałem pod budynek swoją małą ciężarówką i załadowałem wszystko co udało mi się zdobyć, po czym przejechałem przez cały Wrocław aż do budynku mojej firmy. Drzwi zamontowałem jeszcze tego samego dnia, choć siedziałem przy tym do późnej nocy. Mimo to było warto – dokładnie to sobie wyobrażałem myśląc o nowych drzwiach w mojej firmie.

Pracownicy również byli zadowoleni – przyznali, że poprzednie drzwi ich przygnębiały, były stare i się nie domykały. Teraz nie było już takich problemów.

Warto zajrzeć też na stronę http://www.animo.wroclaw.pl