Biała połyskująca szafka wisząca – łazienka ze stylem

Kiedy zbliżały się moje urodziny to nie mogłam o niczym innym myśleć, niż wymiana mebli. Mąż się mnie pytał czego bym sobie życzyła i ja od razu powiedziałam, że nie chcę prezentów. Zależy mi na wymianie mebli. Skoro takie było moje życzenie, to zgodził się na moją ideę prezentu i mogłam dzięki temu przygotować sobie listę mebli, na jakie chciałabym wymienić nasze stare.

Zawieszenie białej stylowej i połyskującej szafki łazienkowej

stylowa szafka łazienkowa wisząca biała z połyskiemMiałam swój wymarzony styl, w jakim chciałabym zachować mieszkanie, więc nie było dla mnie dużym problemem wybieranie mebli. Miałam swoje ulubione strony internetowe i sklepy, więc pozostawało jedynie przeglądać ich ofertę. Ze wszystkim poszło szybko, jednak najdłużej nie mogłam się zdecydować na szafkę do łazienki. Mieliśmy taką starą, która jeszcze została po wcześniejszym właścicielu mieszkania. W końcu jednak, na sam koniec już wymiany mebli, w końcu znalazłam to czego szukałam. Stylowa szafka łazienkowa wisząca biała z połyskiem była oferowana przez jednego bardzo polecanego producenta takich mebli i ta konkretna szafka spodobała mi się od razu, gdy na nią spojrzałam. Uznałam od razu, że świetnie pasowałaby do naszej jasnej łazienki, więc pokazałam mężowi mój wybór. Ucieszył się, że to już ostatni mebel do wymiany, bo już trochę czasu minęło od początku całego tego zamieszania. Ja też się cieszyłam, bo w końcu mieszkanie miało wyglądać jak nowe.

Moment, w którym ta połyskująca biała szafka została zawieszona w łazience był momentem, w którym mogliśmy zacząć celebrację. To był już koniec i wszystko zostało zorganizowane tak, jak sobie to wymarzyłam. Cieszę się, że mąż zgodził się na taką formę prezentu, bo inaczej pewnie jeszcze długo nie moglibyśmy się zmusić do takich zmian w mieszkaniu.