Biznesowy turniej tenisa

Pracuję w dużej korporacji jako zastępca dyrektora. Właśnie dowiedziałam się, że za dwa tygodnie do naszej firmy przyjeżdża delegacja ze współpracującej z nami firmy. Oprócz spotkania w biurze konieczne jest zaplanowanie czasu wolnego dla gości.

Indywidualna nauka gry w tenisa

lekcje tenisaSzef zaproponował aby wynająć kort tenisowy i urządzić między firmowy turniej. Zaskoczył mnie ten pomysł. Gdy zaproponowaliśmy gościom taką propozycję spędzenia czasu wszystkim przypadł do gustu. Okazało się, że większość osób, które będą uczestniczyć w tym spotkaniu potrafi grać w tenisa. Ja niestety nie. Musiałam coś wymyślić aby dobrze wypaść na zaplanowanej imprezie sportowej. Aby przygotować się do spotkania na korcie postanowiłam wcześniej zapisać się na lekcje tenisa. W moim mieście znajduje się akademia tenisowa, która umożliwia poznanie oraz doskonalenie swoich umiejętności tenisowych. Z uwagi na to, że nigdy nie miałam okazji uprawiać tego sportu wybrałam zajęcia dla początkujących. Na początek zapisałam się na trzy dwugodzinne lekcje z trenerem indywidualnym. Dzięki takim zajęciom trener poświęca czas tylko mojej osobie i łatwiej wychwyci błędy, które popełniam. Zdaję sobie sprawę, że w tak krótkim czasie nie zostanę super tenisistką ale nauczę się przynajmniej podstawy tego sportu. Po trzech spotkaniach na korcie trener pochwalił mnie za postępy. Okazało się, że mam talent do tego sportu. Do spotkania zostało jeszcze cztery dni więc wykupiłam jeszcze dwa treningi. Byłam bardzo zadowolona z efektów, które przyniosły lekcje tenisa.

Na spotkaniu biznesowym byłam jednym z najlepszych graczy, co zdziwiło większość osób. Oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Sport ten bardzo mi się spodobał więc postanowiłam, że nadal będę uczęszczać na lekcje tenisa.