Celebrytka dla mamy, celebrytka dla córki

 

Prezenty są nieodłączną częścią naszego życia. Lubimy je dawać i dostawać – prawie wszyscy. I tak, gdy zazwyczaj występuje problem co kupić mężczyźnie, to z kobietami jest o wiele łatwiej. Kwiaty, czekoladki, perfumy, biżuteria – nic ma nic bardziej kobiecego i romantycznego.

Czy kobieta może mieć za dużo biżuterii?

biżuteria celebrytkiCo jakiś czas, osiągam w swoim życiu taki punkt, w którym mówię, że biżuterii mam już tyle, że więcej naprawdę mi się nie przyda. Duża część kobiet tak ma. Ten stan trwa do czasu, gdy znajdę jakiś śliczny łańcuszek, lub dostanę nowy pierścionek. Wtedy dochodzę do wniosku, że biżuterii nigdy nie za wiele. Jakiś czas temu w mojej domowej kolekcji zagościła nowa biżuteria celebrytki. Jakoś się tak zdarzyło, że jedną celebrytkę pozłacaną zobaczyłam wracając do domu i pomyślałam sobie, że idealnie będzie pasowała do mojej sukienki. Następną celebrytkę – bransoletkę podarował mi mój, na przeprosiny po sprzeczce. Celebrytki są delikatnie, mają subtelny łańcuszek i niewielka zawieszkę, co sprawia, że są idealnym drobnym prezentem dla kobiety. Ich kruchość zachwyciła niejedną kobietę, w tym właśnie, nasze polskie gwiazdy ekranu. One zaczęły je nosić, ale ja dowiedziałam się o tym w drugiej kolejności. Najpierw cena skusiła mnie bym kupiła sobie celebrytkowy łańcuszek sama, potem jej urokowi nie oparł się mój mąż, a na końcu, najpiękniejszą celebrytkę z koniczynką, podarowałam mojej córce. Nie lubię za bardzo, gdy nosi biżuterię, ale dziewczęcość tego wzoru przekonała mnie. Śliczny drobiazg podkreśli każdą urodę.

Drobne upominki są w życiu bardzo ważne. Czy dajemy je innym czy samym sobie. To dowód sympatii i innych ciepłych uczuć. Zawsze, bo nawet gdy nie mamy pieniędzy, to możemy zrobić laurkę lub obiad dla swojej zmęczonej połowy.