Cellulit – gdzie i jak usunąć?

 

W końcu nadeszło upragnione lato. Wiele osób,  w tym ja, marzyło o pięknej pogodzie, tęsknie wyglądając za okno. Słońce, plaża, kostium kąpielowy – wkrótce staną się urlopową codziennością. Nie bez powodu w moich myślach znajduje się nić goryczy. Wszystko przez uporczywy defekt na moim ciele, z którym walczę bezskutecznie od wielu lat…

Zabieg usuwania cellulitu w Białymstoku

usuwanie cellulitu BiałystokBadania naukowe dowodzą, że zdecydowana większość kobiet posiada cellulit. Ten uporczywy defekt, przypominający skórkę pomarańczy, jest niezwykle ciężki do usunięcia. Coś na ten temat wiem… Pocieszający jest fakt, że pojawia się u kobiet niezależnie od wieku, wzrostu i wagi. Nawet bardzo szczupła, młoda dziewczyna może mieć cellulit, zwłaszcza na nogach. Problem nasila się latem – ponieważ wtedy odsłaniamy nieco więcej ciała, zwłaszcza na plaży. Jak zniwelować ten problem? Jak pozbyć się raz na zawsze tego uporczywego defektu skóry? Jest na to sposób. Moja siostra jest kosmetologiem. Gdy otworzyła swój gabinet, od razu zachęciła mnie do skorzystania z zabiegu. Umieściła nawet na lokalnym portalu banner: usuwanie cellulitu Białystok. Chętnych było sporo i wcale się nie dziwię – ten problem spędza sen z powiek niejednej z nas… Współcześnie można usunąć cellulit na wiele sposobów. Siostra zaproponowała mi serię zabiegów z wykorzystaniem specjalnej taśmy wibrującej. Trzeba stać kilkanaście minut, podczas gdy szeroka taśma ze specjalnego tworzywa oplata nasze uda i wibruje z określoną częstotliwością. Po zabiegu ciało zostaje posmarowane preparatem wspomagającym działanie taśmy i owinięte folią. Wszystko po to, by jak najskuteczniej walczyć z cellulitem.

Jak o tej pory, jestem bardzo zadowolona z efektów. Oby tak dalej, a do pełni lata będę już przygotowana. Z radością wystąpię na plaży w modnym kostiumie kąpielowym, pokazując ładne ciało, bez cienia niechcianych defektów. Mam nadzieję, że to lato będzie niezapomniane.