Co można kupić w sklepie mojego brata?

Kilka tygodni temu wróciłam do Polski by móc tutaj rozwinąć swoją firmę. Okazało się, że wiele się zmieniło w mojej rodzinie. Kuzynce urodziły się bliźniaczki, a mój brat, który zawsze był leniwy założył własną firmę, w której sprzedawał sprzęt rejestrujący obrazy oraz anteny CB.

Kamery AHD oraz CB radio

cb radio sklepKilka dni temu z ciekawości wpisałam w wyszukiwarkę nazwę sklepu mojego brata. Okazało się, że ma naprawdę bogaty asortyment. Wiedziałam, że sprzedaje CB radia, ale nie to, że ma takie dobre produkty i naprawdę ciekawą ofertę. Wszystkie CB radia miały wszystkie niezbędne akcesoria, jak zawieszki, uchwyty oraz mikrofony. Widziałam takie za granicą. Podobało mi się to, w jaki sposób on je opisał i w dodatku ich cena nie była tak bardzo wysoka. Oprócz tego sprzedawał również anteny CB. Pochodziły one z Włoszech, czyli stamtąd, gdzie mieszkałam przez ostatnie siedem lat. Wiem, że włosi produkują naprawdę dobrej jakości sprzęt o wiele lepszej, niż Chińczycy. W dodatku nie były drogie – to też się chwali. Oprócz tego praktyczność, brak problemów z instalacją oraz duży zasięg odbioru sygnału, to również wielkie atuty. Zauważyłam, że brat sprzedaje ponadto kamery na bazie sygnału AHD. Byłam w szoku, że tu w Polsce jest już coś takiego! Przecież takie kamery, to nowość i niezawodność! Znałam się na tym, ponieważ moi znajomi z Włoszech je często chwalili. Mówili również o tym, że również dyski do rejestratorów są całkowicie niezawodne. Faktycznie, mój brat tez takie sprzedawał i tez je zachwalał w swoim sklepie.

Z tego, co widzę, mój brat wziął się w garść. Dziś jest znanym biznesmenem sprzedającym sprzęt wysokiej jakości. Jestem z niego bardzo dumna. Mam nadzieje, że jego sklep internetowy długo się utrzyma na rynku. Być może już niedługo pojawią się nowoczesne technologie, które wzbogacą jego asortyment.

Sprawdź http://www.merx.pl ofertę