Czyszczenie laptopa zlecam w sprawdzonym serwisie

Wiem, że nie wszyscy mi w to uwierzą, ale mam jednego i tego samego laptopa od dziesięciu lat. Zainwestowałem wtedy w doskonałej jakości sprzęt i choć było to dekadę temu to wciąż działa on bez zarzutów. Jest oczywiście po drobnych modyfikacjach sprzętowych, ale główna tajemnica tkwi w czymś innym. Regularnie raz do roku oddaje go do dokładnego czyszczenia.

Zaufałem serwisantom działającym w Warszawie

sprawdzony serwis lenovo z warszawyJestem pewny, że długowieczność mojego laptopa wynika z tego, że bardzo dobrze o niego dbam. Ważne jest też to, że wyprodukowało go Lenovo, czyli firma słynąca z urządzeń wysokiej jakości i niezawodności. Natomiast ja nie należę do ludzi, którzy lubią kupować co dwa lata nowy sprzęt. Wolę dbać o to co mam, bo się do tego sprzętu szybko przywiązuję. I całe szczęście, że znalazłem sprawdzony serwis Lenovo z Warszawy z którym od wielu lat współpracuje. Każdej wiosny zostawiam im laptopa do dokładnego czyszczenia wewnątrz. Nie chodzi mi o czyszczenie systemowe a o czyszczenie fizyczne laptopa. Dodatkowo dwa razy oddawałem do nich laptopa do podrasowania sprzętowego i powiem szczerze, że mój dziesięcioletni komputer działa jak najnowocześniejsze obecnie sprzęty. Mam ogromne zaufanie do serwisantów z którymi współpracuję od lat i każdemu mogę polecić ich usługi. A już na pewno mogę polecić regularne czyszczenie laptopa. Do pierwszego czyszczenia myślałem, że mam w domu warunki niemalże sterylne. Okazało się, że w środku i tak zawsze będzie się zbierać kurz.

Samo tylko czyszczenie komputera mobilnego pomaga w utrzymaniu go w dobrej kondycji. No ale wiem przecież, że dzisiaj nie dawałby rady działać na parametrach sprzed dziesięciu lat. Dlatego poza czyszczeniem musiałem w nim trochę części powymieniać. Wiadomo, że działanie komputera opiera się głównie na procesorze i jego pamięci.