Designerskie kaloryfery – ciepło i elegancja w jednym

Nasz klimat wymaga instalacji skutecznego systemu ogrzewania. Przez lata przyzwyczailiśmy się do mało estetycznych grzejników, które większość z nas ukrywa za firankami, meblami lub stosuje różnego typu maskownice. Niestety ma to bardzo duży wpływ na straty ciepła. Na szczęście rynek coraz częściej oferuje eleganckie, dekoracyjne modele kaloryferów o dużej wydajności.

Nowoczesne formy stalowych grzejników marki Stelrad

grzejnik stalowy stelradSzeroki wybór grzejników sprawia, że możemy wybrać modele idealnie pasujące do naszych wnętrz zarówno pod względem mocy grzewczej, jak i designu. Ciężkie, żeliwne kaloryfery lub białe, panelowe produkty powoli odchodzą do lamusa, a ich miejsce zajmują nowoczesność oraz oryginalny styl. Pośród szerokiego wachlarza dostępnych modeli, znajdziemy grzejnik stalowy stelrad. Jego wygląd jest elegancki, a przy tym dekoracyjny – gładka powierzchnia z delikatnymi przetłoczeniami przyciąga wzrok i wspaniale prezentuje się zarówno w salonie, jak i w sypialni. Obok niezaprzeczalnych walorów estetycznych grzejnik marki Stelrad charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, a także, co najważniejsze, niezmiernie wydajnym systemem grzewczym. Produkt ten łączy ogrzewanie konwekcyjne z promiennikowym w proporcjach, które pozwalają na równomierny rozkład temperatury w całym pomieszczeniu. Ponadto grzejniki Stelrad można bez problemu podłączyć do każdego rodzaju instalacji: miedzianej, stalowej, z rur PCV i in..

Stalowe grzejniki Stelrad są dostępne w różnych wielkościach, co pozwala na umieszczanie ich nawet w bardzo nietypowych pomieszczeniach, np. z dużymi, przeszklonymi powierzchniami. Natomiast szeroka gama kolorystyczna umożliwia dopasowanie oryginalnego modelu kaloryfera do wystroju salonu, sypialni, biura lub innego lokalu.