Dj na wesele z ogłoszenia okazał się najlepszy

Długo zastanawiałam się kogo wybrać na wesele. Zawsze podobały mi się zespoły weselne, jednak nowoczesny dj też w wielu wypadkach okazywał się świetnym rozwiązaniem. Dylemat był ogromny, muzyka to jeden z najważniejszych elementów wesela i bez niej uroczystość może okazać się totalną klapą.

Idealny DJ na wesele

djJednak w zespołach najbardziej przerażał mnie wodzirej na wesele, wielokrotnie widziałam jak taki człowiek opowiada niesmaczne dowcipy i psuje zabawę wszystkim gościom. Postanowiłam więc zatrudnić dj na wesele na Śląsku. Zaczęłam więc poszukiwać odpowiedniej osoby do mojego wesela. Początkowo popytałam wśród znajomych, które mają już to wydarzenie za sobą. Dostałam wiele numerów. Jednak kiedy zaczęłam dzwonić do kandydatów żaden z nich nie miał dla mnie czasu w wyznaczonym terminie. Nad moim weselem zawisły czarne chmury. Byłam już naprawdę przerażona. Postanowiłam więc poszukać dj’a w Internecie. Bardzo szybko znalazłam rozmaite i liczne oferty wśród których każda wydawała się bezbrzeżnie atrakcyjna. Zdecydowałam się jednak na dj’a, który nazywał się Atom. Zaintrygowała mnie ta nazwa i postanowiłam posłuchać tego Pana na żywo. Poszłam więc do lokalu dla seniorów, w którym gra na co dzień. Muzyka była naprawdę dobra. Zdziwiłam się, że w takim lokalu może być taka różnorodna i nowoczesna muzyka. Postanowiłam więc go zatrudnić.

To był strzał w dziesiątkę. Całe wesele dzięki temu panu okazało się świetną zabawą, wszyscy chwalili mój wybór i prosili go o wizytówki. Cieszę się że podjęłam taką decyzję.