Dlaczego warto robić w Kielcach kursy na prawko?

Mój tata strasznie nalegał na to, abym zrobiła w końcu prawo jazdy. Uważał to za konieczność, ponieważ sam rewelacyjnie jeździ. Ja również uwielbiam jeździć samochodem w roli pasażera, jednak bardzo bałam się robić prawko.

Doskonałe kursy na prawko w Kielcach!

kurs na prawo jazdy KielcePanikuję. Po prostu jestem małą panikarą i już na miejscu pasażera, kiedy jechaliśmy z tatą np. za ciężarówką, moje oczy wyobraźni widziały tragiczny potencjalny wypadek. Kiedy tata próbował mnie na podwórku nauczyć chociażby odpalania samochodu i wrzucenia pierwszego biegu ja… rozwaliłam mu niechcący skrzynie biegów! Nie mam pojęcia jakim cudem, ale to jedynie utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie nadaję się na kierowcę. Za namową taty zapisałam się mimo wszystko na kurs na prawo jazdy Kielce, czyli najbliższe miasto okazały się bardzo obfite w różne szkoły, dlatego po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na temat jednej z nich, wybrałam się w końcu na kurs. Kiedy zyskałam dużo wiedzy teoretycznej poczułam się całkiem pewna siebie, tym bardziej, że facet prowadzący zajęcia miał niesamowite poczucie humoru. Kiedy przyszedł czas na pierwsze jazdy samochodem po placu, instruktor również okazał się być człowiekiem z wielkim poczuciem humoru, wyluzowanym i o naprawdę… cierpliwych nerwach. Miał bardzo dobre i psychologiczne podejście do mnie. Potrafił mnie uspokoić i swoim profesjonalizmem wpłynąć na mnie w taki sposób, że jazdy okazały się być czystą przyjemnością! Nie mogłam doczekać się kolejnych jazd i kolejnych na których dawałam sobie radę coraz lepiej i… co najważniejsze czułam się pewnie za kierownicą, a po dawnej panice nie było ani śladu!

Egzamin zdałam za pierwszym razem i to bezbłędnie! Tata był ze mnie tak bardzo dumny, że kiedy dzierżyłam już w dłoni kawałek plastiku upoważniający mnie do prowadzenia samochodu, zabrał mnie na giełdę i pozwolił wybrać sobie samochód. Zgodził się nawet na kupienie mojego wymarzonego samochodu terenowego!