Dobry dietetyk z Mielca

Zbliżają się wakacje i czas zadbać o sylwetkę. Marzę o tym, aby do lata schudnąć pięć kilogramów, bo w przeciwnym razie nie zmieszczę się w strój kąpielowy. To byłaby dla mnie prawdziwa tragedia. Jeszcze dziś znajdę dobrego dietetyka w Mielcu i zapisze się na wizytę, bo chciałabym zacząć zdrowo się odżywiać. Wiem, że nie warto samemu układać diet, bo może to zaszkodzić zdrowiu.

Najlepsi dietetycy z Mielca

dietetyk mielecWejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i zapoznam się z opiniami klientów na forum dietetycznym. Jak się okazuje, w Mielcu jest wielu profesjonalnych dietetyków, którzy wcale nie są drodzy. To dobrze się składa, bo nie mam za wiele oszczędności. Na dietetyka mogę przeznaczyć maksymalnie dwieście złotych. Oczywiście, koszty wizyty mają pokrywać też sporządzenie indywidualnego jadłospisu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: ,,najlepszy dietetyk Mielec” i uzyskałam kilka wyników. Zadzwoniłam pod jeden z wybranych numerów i umówiłam się już na jutro. Koszt wizyty u dietetyka wyniesie mnie sto pięćdziesiąt złotych, w tym są wliczone koszty ułożenia jadłospisu. Pani dietetyczka powiedziała, że zostanę dokładnie zważona i zmierzona, a następnie zapyta mnie o zwyczaje żywieniowe. Dostosuje odpowiednią dietę do zapotrzebowania mojego organizmu, zarówno pod względem kalorycznym jak i jakościowym. Mam się zastanowić, co najchętniej jem i w jakich porach. Wizytę mam jutro, więc spokojnie się nad tym zastanowię.

Pocieszające jest to, że w miesiąc mogę schudnąć cztery kilogramy w zdrowy, racjonalny sposób. Już nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty u dietetyczki. Dietetyczka miała bardzo miły głos i odniosłam wrażenie, że jest prawdziwą profesjonalistką. Zawsze próbowałam sama się odchudzać, ale kończyło się tzw. efektem ,,jojo”. Waga wracała z nawiązką.