Drewniany domek jako jeden z celów

Jakiś czas temu usłyszałam, że warto w życiu wyznaczać sobie konkretne cele. Człowiek, kiedy nie wie, czego chce, dryfuje w życiu i narażony jest na działanie przypadkowych zdarzeń. Nie da się osiągnąć niczego, bez wcześniejszego określenia czego się właściwie chce. Dlatego też od jakiegoś czasu odświeżam swoje marzenia i nadaje im konkretny kształt.

Własny domek w górach

mały domek z drewnaKiedy byliśmy dziećmi żyliśmy w świecie marzeń wierząc, że wszystko da się osiągnąć. Im stawaliśmy się starsi, tym bardziej świat sprowadzał nas na ziemię. Okazuje się jednak, że marzenia są po to, żeby je realizować. Kwestia tylko ich skonkretyzowania i zaplanowania działania, żeby móc do nich dojść. Od jakiegoś czasu precyzuje swoje cele życiowe. Jednym z nich jest mały domek z drewna gdzieś w Polskich górach. Chce mieć go na własność, żeby móc wyjeżdżać  w góry kiedy tylko będę chciała. Wbrew pozorom drewno jest idealnym materiałem budowlanym na dom, w który można przebywać nawet w trakcie ostrej zimy. Dom musi być tylko zbudowany z wysokiej jakości drewna i przy użyciu najnowszych technologii. Samo drewno ma bardzo dobre właściwości termoizolacyjne, dzięki którym prościej jest zatrzymać ciepło w środku. Mój wymarzony domek będzie nieduży. Będzie w nim salon z aneksem kuchennym i sypialnia na piętrze. W salonie obowiązkowo stanie kominek, który stworzy klimatyczny nastrój zimą. Drewno połączę na pewno z kamieniem, gdyż bardzo mi się to podoba pod względem estetycznym.

Marzenie są po to, żeby je realizować. Jednym z moich celów jest posiadanie własnego domku w górach. Mamy już pewien plan, jak taki domek wybudować w przeciągu kilku najbliższych lat. Domek będzie wykonany z drewna z domieszką kamienia. Dzięki temu zyska atrakycjny wygląd i będzie odporny na działanie silnych mrozów.