Drewniany zegarek, ozdobą każdej kobiety

 

Zegarek na rękę kojarzy się przede wszystkim z metalową kopertą i skórzanym paskiem. Takie zegarki dostępne w różnych wariantach i kolorach goszczą na damskich nadgarstkach od wielu lat. Jednak w ostatnim czasie na rynku pojawiły się zegarki drewniane.

Drewniany zegarek damski – modny, eko i funkcjonalny

drewniane zegarki damskieI choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że drewno jako materiał, z którego został wykonany zegarek nie jest za bardzo praktyczne, to po bliższym przyjrzeniu się tego typu nowym gadżetom, można zmienić zdanie. Otóż pasek na nadgarstek wykonywany jest z bardzo małych fragmentów drewna przez co bez problemu dopasowuje się do nadgarstka. Samym wyglądem drewniany zegarek z pewnością intryguje i wyróżnia się na tle metalowych, standardowych zegarków. Drewniane zegarki damskie różnią się w zależności od toporności wykonania. Możemy dobrać masywniejszą wersję, odpowiednią dla luźnego, sportowego stroju lub zgrabny mały zegarek, dopasowany do kostiumu oficjalnego, np. do biura. Dodatkowo, zegarki drewniane są znacznie bardziej ekologiczne od klasycznych, co samo w sobie nadaje im w dzisiejszych czasach status ,,modny”.  Damski drewniany zegarek doskonale pasuje do innych ozdób wykonanych z naturalnych surowców. Czy to do kolczyków zrobionych z filcu, czy drewnianych korali. Możliwości jest niezwykle dużo. Niewątpliwą zaletą jest to, że drewniane zegarki damskie dostępne są w różnych odcieniach, od bladego jesionu przez calvados do czerni. Daje nam to jeszcze więcej możliwości bawienia się nie tylko materiałem, z którego wykonane są dodatki ale i barwą. Do stonowanych kostiumów oficjalnych powinniśmy wybrać szary, czy czarny zegarek. Natomiast na spotkanie przy kawie warto pomyśleć nad zegarkiem w kolorze calvados, do którego możemy dobrać kwiecistą, pomarańczową chustkę na szyję.

Niewątpliwie damski, drewniany zegarek może stać się prawdziwym przyjacielem każdej kobiety. Stanowi oryginalną ozdobę i w jedyny w swoim rodzaju sposób potrafi podkreślić charakter stroju, łącząc nowoczesność i vintage.

Drewniane zegarki można znaleźć na stronie https://timberwear.pl/