Duża popularność gonów planetarnych

Misy dźwiękowe wydają brzmienia o różnej częstotliwości, pomagają osiągnąć stan głębokiego relaksu, odprężają, zwiększają świadomość swojego ciała. Dobroczynnie wpływają na ludzki organizm, działają terapeutycznie. Gong jest silnie rezonującymi instrumentem muzycznym, który wydaje wyjątkowo kojące dźwięki. Masaż dźwiękiem jest sposobem na to, by zwiększyć swoją odporność na stres.

Zabiegi z użyciem gongów planetarnych działają relaksująco

tybetańskie gongi planetarneInstrumenty emitują wibracje, które wędrują przez całe ciało, docierają do układu nerwowego, umożliwiają pozbycie się tłumionych lęków. Pogłębiają samoświadomość, przynoszą pozytywne efekty. Sesje dźwiękowe mają moc uzdrawiania, sprawdzają się w przypadku wielu dolegliwości, korzystnie wpływają na ciało oraz umysł, obniżają ciśnienie krwi. Wspomagają procesy trawienne, wprowadzają w stan medytacji. Dzięki zanurzeniu się wibracjach płynących z instrumentów można delektować się dźwiękiem, zapomnieć o codziennych problemach. Do masażu dźwiękiem wykorzystuje się tybetańskie gongi planetarne. Zabieg pomaga uzyskać harmonię wewnętrzną, uwalnia emocje. Dźwięk ma ogromny wpływ na nasz nastrój, sprawia, że możemy się zrelaksować. Pomaga medytować, poprawia koncentrację, ułatwia wejście w stan skupienia. Wibracje poprawiają nastrój. Sesji muzyczne zwiększającą samoświadomość. Gongi planetarne sprzyjają relaksacji i medytacji, cieszą się dużą popularnością wśród osób praktykujących jogę.

Wydają charakterystyczne brzmienia, różne tony. Pobudzając gong do wibracji można usłyszeć dźwięki o różnych częstotliwościach, które przenikają przez całe ciało. Produkty dostępne są w różnych rozmiarach, zachwycają swoim brzmieniem. Ich dźwięki przenikają przez całe ciało, uwalniają od stresu, pomagają zachować zdrowie. Wykonane są zazwyczaj z brązu spiżowego.