Firma znalazła doświadczonego serwisanta

Już od dawna myślałem, ażeby zajmować się sprzedażą innego sprzętu, bo rynek się już wypalił. Długo zastanawiałem się co wdrożyć i szukałem pomysłów. Podpowiedź dał mi mój znajomy z zagranicy i to było bardzo trafne. Wdrożyłem projekt w życie.

Nowy pracownik od serwisu chłodniczego

serwis chłodniczy w WarszawieOtóż zdecydowałem, żeby sprzedawać urządzenia chłodnicze. Sprawdziłem rynek i uznałem, że jest spory zbyt, dlatego szybko znalazłem producenta, z którym podjąłem współpracę. Musiałem dodatkowo zapewnić swoim klientom serwis chłodniczy w Warszawie i do tego już potrzebny był mi wykwalifikowany pracownik, którego nie miałem. Umieściłem więc ogłoszenie w internecie, że poszukiwany jest pracownik do serwisu chłodniczego i zastrzegłem, że odpowiem tylko na wybrane oferty. Potrzebowałem człowieka z doświadczeniem, ponieważ nikt w mojej firmie nie posiadał ani wiedzy ani owego doświadczenia. Napłynęło kilka zgłoszeń, ale zainteresowało mnie tylko jedno. Był to człowiek po czterdziestce, który całe życie zajmował się serwisem chłodniczym i od razu wiedziałem, że jego kandydatura jest godna uwagi. Zaprosiłem go więc na rozmowę. Wykazał się ogromną wiedzą i dostał od razu pracę. Mogłem wdrożyć projekt w życie. Zamówiłem urządzenia chłodnicze od producenta i od razu poinformowałem go, że znalazłem serwisanta z doświadczeniem co go ucieszyło. Serwis spoczywał na moich barkach i bez tego pewnie producent nie podjąłby ze mną współpracy. Liczyłem na spore zyski i cieszyłem się, że moja firma działała nadal.

Serwisant okazał się doskonałym pracownikiem i nawet szybko dałem mu podwyżkę. Wszyscy klienci byli zawsze z niego zadowoleni i nigdy nie trafiła do mnie żadna skarga na niego. Interes kwitł z miesiąca na miesiąc a ja w końcu zarabiałem porządne pieniądze.