Gdzie zamówić komodę rustykalną?

 

Meble rustykalne cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród właścicieli mieszkań i domów oraz projektantów wnętrz. Niektóre aranżacje skupiają się całkowicie na stylu rustykalnym, z kolei inne jedynie wykorzystują pojedyncze elementy w celu podkreślenia charakteru pomieszczenia poprzez oryginalny mebel, m.in. stół, biurko czy komodę. 

Oryginalna komoda w rustykalnym stylu

komoda rustykalnaKomoda to niezwykle uniwersalny mebel, który można postawić niemal w każdym pomieszczeniu – w holu, pokoju dziecięcym, salonie oraz sypialni. W każdym przypadku jest to idealna opcja do przechowywania wielu niezbędnych przedmiotów oraz ubrań. Często wybierana jest komoda rustykalna odrestaurowana i na nowo pomalowana na przykład w bardzo oryginalnym odcieniu. Tego rodzaju mebel nadaje niezwykłego klimatu całemu wnętrzu. Komody mogą mieć przeróżne zdobienia i kolory, a także wielkości, dlatego dobrze znaleźć taką, która wręcz idealnie wpasuje się w wolną przestrzeń. Na komodzie można umieścić wyjątkowe elementy dekoracyjne, takie jak wazony, figurki czy ramki ze zdjęciami oraz książki. Całość powinna być spójna, zachowując ten wyjątkowy, rustykalny klimat. Inspiracji najlepiej szukać bezpośrednio u projektantów takich mebli, renowatorów czy po prostu w internecie. Komody można kupić jako zupełnie nowe meble lub postawić na te z duszą, które mają kilkadziesiąt lat i zyskały świeży i nowoczesny wygląd.

Jeśli chodzi o ceny tego rodzaju mebli, to są one bardzo różne i zależą przede wszystkim od wielkości mebla oraz całej pracy włożonej w jego wykonanie lub renowację. Komody rustykalne można kupić w cenie od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Najważniejsze, aby postawić na wysoką jakość wykonania oraz oryginalność komody pod względem koloru oraz zdobień.