Gładka skóra po depilacji laserem

 

Jestem kobietą, która ma ciemną karnację. I od zawsze miałam problem z nadmiernym owłosieniem. No może nie tak od zawsze ale od wieku gdy zaczęłam dojrzewać na pewno. Moje koleżanki, które były blondynkami nie musiały tak często się golić jak ja.

Dobre efekty depilacji laserowej

depilacja laserowaU mnie po prostu już po jednym dniu włoski na nogach były widoczne. W sumie przesz te lata przyzwyczaiłam się, że codziennie golenia pach czy też nóg to już mój codzienny rytuał. W końcu gdy pożaliłam się kiedyś mojej koleżance to ona powiedziała mi, że w sumie dziwi mi się , że jeszcze nie zdecydowałam się na depilację laserową. W końcu był mogła trochę od tego odpocząć i mieć idealnie gładkie ciało bez żadnych zabiegów. Szczególnie latem bym to doceniła gdy praktycznie codziennie odsłania się nogi. Stwierdziłam, że jest to bardzo dobry pomysł, i że właśnie mi depilacja laserowa może odmienić nieco życie. A przynajmniej sprawić, że będę miała więcej czasu na inne przyjemności. Umówiłam się do polecanego mi przez koleżankę salonu. w sumie na wizytę na szczęście nie musiałam długo czekać. Pani, która mnie przyjęła była bardzo sympatyczna. Powiedziała mi od razu, że w moim przypadku trzeba będzie wykonać kilka zabiegów. Jednak byłam na to przygotowana. W sumie to bardzo bym się zdziwiła gdybym się dowiedziała, że od razu mi wszystko zniknie. Jednak z każdym kolejnym zabiegiem włoski mają stawać się coraz bardziej słabsze. Cały zabieg nie trwał długo i nie odczuwałam żadnego dyskomfortu w związku z nim.

Co jakiś czas chodziłam do salonu. I widziałam, że z każdą następną wizytą włoski są mniej widoczne. W sumie po kilku nie miałam już ich praktycznie w ogóle. A po ostatnim zabiegu zniknęły całkowicie. Nie pamiętam kiedy byłam tak z czegoś zadowolona jak z tej depilacji.