Grawerowane serca z drewna

Powszechne już stosowanie lasera do wykonywania grawerowania w różnych materiałach, daje wielu producentom całkiem spore pole do kreatywnego zagospodarowania tego typu możliwości. Nie dziwi więc, że na rynku pojawia się coraz więcej prezentów, akcesoriów i dodatków wykonywanych z drewna i dodatkowo grawerowanych tak, by były one odpowiednie do indywidualnej okazji.

Zastosowania grawerowanych serc

drewniane serce z graweremDoskonałym przykładem tego typu produktów może być drewniane serce z grawerem, które może przybrać różne rozmiary, a co za tym idzie, również pełnić różne funkcje. Serce z grawerem sprawdzi się więc jako spersonalizowany prezent dla ukochanej osoby, jeśli tylko zdecydujemy się na właściwy rozmiar serca i wskażemy w grawerze odpowiednią dedykację. Tego typu prezent będzie doskonałą ozdobą na ścianie każdego mieszkania, jednocześnie mówiąc więcej, niż bylibyśmy w stanie powiedzieć przy pomocy słów. Coraz częściej drukarnie, zajmujące się produkcją ślubnych zaproszeń i podarunków dla gości, proponują swoim klientom, w ramach małych prezentów dla gości, drewniane serduszka, na których wygrawerowane są imiona Państwa Młodych i data ślubu. Często na serduszkach tego typu przyklejany jest również symboliczny grosik na szczęście. Serca większego rozmiaru wykorzystywane bywają również jako toppery na weselne torty, co jest niestandardowym rozwiązaniem, które pozostaje Państwu Młodym na wieczną pamiątkę.

Jak zostało to przedstawione powyżej, drewno i możliwość zamieszczania na nim dowolnego grawerowania, pozwala firmom na tworzenie akcesoriów, o których jeszcze kilka lat temu nikt nawet nie pomyślał. Mniejsze drewniane serduszka z grawerem bywają również dość często wykorzystywane jako dekoracje w scrapbookingu, np. jako wypukłe elementy zaproszeń ślubnych.