Gry planszowe i łamigłówki czyli rozwój sklepu z grami komputerowymi

Kiedy zakładałam swój sklep z grami komputerowymi to spodziewałam się, że zawsze będzie on przynosił dochody. Gry były modne, wiele osób w nie grało, nie tylko dzieci i młodzież, ale również osoby dorosłe.

Gry planszowe i łamigłówki jako dodatkowy asortyment sklepu

łamigłówki sklepByły gry wojskowe, przygodowe, platformowe, czy gry przeznaczone dla dzieci. Jedne były bardziej popularne, inne mniej, ale ich sukces był niewątpliwy. Mój sklep cały czas przynosił dochody, ale ja starałam się nie spoczywać na laurach i go rozwijać. Dlatego też, kiedy zwróciłam uwagę na to, jak bardzo gry planszowe stają się popularne na nowo to postanowiłam i w nie zainwestować. Dzięki temu w moim sklepie i miłośnicy komputerów i miłośnicy tradycyjnej rozrywki znajda coś dla siebie, a może nawet odkryją, ze inny rodzaj gier też im odpowiada. Standardowy sklep z grami planszowymi nie był moim marzeniem, ale wydzielenie kilku regałów pod planszówki było do wykonania. Zaczęłam oczywiście od najbardziej popularnych i znanych tytułów, takich jak warcaby, czy chińczyk, ale z czasem kupowałam też mniej klasyczne, jednak popularne gry. Myślałam też o dalszym rozszerzeniu działalności, kupiłam nawet jakieś łamigłówki sklep i sudoku, ale nie cieszyły się one powodzeniem. Skupiłam się więc na grach komputerowych i grach planszowych. Teraz nie muszę się już martwić o klientów, bo przychodzą do mnie bardzo różne osoby i zwykle znajdą one coś dla siebie.

To było bardzo dobre posunięcie, by zainwestować w gry planszowe i tym sposobem rozszerzyć swoją działalność. Teraz mam więcej dochodów i więcej klientów.

Źródło

https://www.moriongames.pl/lamiglowki-c-8.html