Higiena z suszarką do rąk

Prowadzisz rozwojową firmę, coraz więcej pracowników jest w jej składzie – świadczy to, że dobrze się dzieje. Nie zapomnij jednak, iż jako przedsiębiorca musisz dbać o potrzeby nie tylko klienteli, ale też kapitału ludzkiego, czyli pracowników. Zawsze miej w pamięci, iż skuteczne i sprawne zarządzanie to dbałość o mechanizm napędowy organizacji, czyli o pracowniczy zespół. Zadbaj o dobrze wyposażony kącik socjalny i schludną, higieniczną łazienkę dla pracowników.

Podstawowe firmowe gadżety łazienkowe: suszarka i dozowniki

popularne suszarki do rąk kieszenioweMoże wydawać się to drobiazgiem, ale od nich zwykle zależy powodzenie całości. Podstawowe potrzeby i wymagania często spychane są gdzieś na dalszy plan. Przedsiębiorca stara się ograniczać wydatki, ale nie na wszystkim się da, a wręcz nie wolno. Zadbaj, aby Twoim pracownicy mieli swobodny dostęp w punkcie socjalnym do: ekspresu do kawy, czajnika, kubków, łyżeczek, talerzyków i także podstawowych spożywczych produktów: kawa, herbata, mleko i cukier. Analogicznie w łazience firmowej niech nie zabranie higieny nade wszystko. Najlepszym rozwiązaniem firmowym i wszelkich innych instytucji publicznych są bezdotykowe dozowniki mydła i popularne suszarki do rąk kieszeniowe, które zapewnią estetyczność  –  to po pierwsze, ale też ekonomiczność i oszczędność zużytych materiałów (typu: mydło, ręczniki papierowe) – to po drugie.

Obecnie na rynku dostępne są suszarki kieszeniowe i dozowniki do mydła w fantastycznych, intensywnych kolorach, co dodatkowo może designersko zdefiniować firmową przestrzeń. Zewnętrzny wizerunek, niejako „opakowanie” firmy jest jej istotnym wizerunkiem i wpływa na to, jak nas widzą i co o nas myślą potencjalni klienci i pracownicy firmy. Należy zawsze dbać o realizacje potrzeb podstawowych.