Idealny prezent dla dziewczyny

Ze swoją dziewczyną spotykam się już od dwóch lat. Widzę jaką drogę przeszła jako kobieta i jako człowiek. Jakich przemian w sobie dokonała. Od pewnego czasu bardzo mocno zwraca uwagę na to, co je. W jakich opakowaniach kupuje produkty – czy pochodzą one z recyklingu a producent dba o środowisko. Podobnie jest z odzieżą. Nie kupuje już wielu niepotrzebnych ciuchów. 

Lniana marynarka to prezent dla świadomej kobiety 

marynarka damska lnianaImponuje mi to, o w naszym mieszkaniu nie ma stosu niepotrzebnych rzeczy, które zajmują miejsca. Z szaf nie wysypują się ciuchy. Staramy się żyć ekologicznie i jak najmniej obciążać naszą planetę. Moja dziewczyna od niedawna pracuje w firmie, która właśnie zajmuje się zrównoważonym rozwojem na świecie. Pomyślałem, że to będzie świetna okazja do tego, aby wręczyć jej podarunek. Wiem, że ma spotykać się z wieloma ludźmi, dlatego bardzo istotną kwestią jest to, aby dobrze wyglądała. Niby to nie szata zdobi człowieka, ale z drugiej strony pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Dlatego stwierdziłem, że stylowa marynarka damska lniana świetnie sprawdzi się w roli prezentu. Len przecież naturalnie występuje w naszym środowisku, więc to pokazałoby, że wartości nie są dla niej tylko sloganem i naprawdę bardzo przywiązuje wagę do tego co i jak nosi. Zamówiłem od dobrego producenta taką marynarkę i nie zostało mi nic innego jak tylko czekać na nadejście kuriera. 

Udało się, paczka do mnie dotarła. Byłem bardzo podekscytowany tą sytuacją dlatego postanowiłem zapakować dodatkowo marynarkę w papier ozdobny i wręczyć go mojej dziewczynie. Jej reakcja była bezcenna. Powiedziała, ze jest naprawdę szczęśliwa, że tak poważnie podchodzę do tematu jakim jest nasze naturalne środowisko, bo myślała, że robię to tylko z uprzejmości. To dla niej świetny początek w nowej pracy.