Ile kosztuje wymiana szybki?

Trudno nie kojarzyć marki Samsung, skoro jest ona jednym z globalnych potentatów zajmujących się produkowaniem smartfonów oraz innych urządzeń multimedialnych. Szacuje się, że w Polsce jest nawet kilkanaście milionów smartfonów tej marki.

Specjaliści od szybkiej wymiany wyświetlaczy

wymiana szybki samsung s8Smartfony firmy Samsung są niesłychanie popularne, ale modele, które są wizytówką firmy znajdziemy w ser „S”. Dobrym przykładem jest tu model S8, który, co prawda, do najnowszych nie należy, jednak cieszy się dużą popularnością. Jest tak, ponieważ za rozsądną cenę otrzymujemy smartfon, który może być wykorzystywany zarówno jako narzędzie pracy, jak i urządzenie codziennego użytku. Jednak S8, jak i inne smartfony z dużymi wyświetlaczami, są bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne, gdyż nawet upadek z niewielkiej wysokości może być przyczyną roztrzaskania. Nie jest jednak tak, że wyświetlacze są w Samsungach mniej wytrzymałe niż w innych smartfonach, po prostu są jednymi z najbardziej popularnych urządzeń więc, siłą rzeczy, naprawia się je najczęściej. Zatem jeśli potrzebna nam wymiana szybki Samsung S8 jest modelem, w którym ta usługa nie jest droga. Bowiem uśredniony koszt wymiany wyświetlacza, w serwisach w naszym mieści to około 100-150 złotych. Nie jest to dużo, zważywszy, że stanowią one niemal całą przednią część smartfona i są jednymi z największych i najlepszych na rynku. Jakby nie było, wymiana szybki, jest i tak zawsze bardziej opłacalna niż zakup nowego urządzenia.

Naprawianiem smartfonów Samsung zajmuje się niemal każdy serwis więc na pewno nie będziemy musieli długo szukać. Szkopuł jednak w tym, że nie wszystkie serwisy realizują usługi dostatecznie szybko i zawsze warto stawiać na te, dla których czas klienta jest równie cenny, jak własny.