Jadę do salonu z okularami

Jakiś czas temu postanowiłam nosić soczewki kontaktowe. Jest to wygodne rozwiązanie zwłaszcza latem, ponieważ uwielbiam okulary przeciwsłoneczne i mogę je nosić. Niestety ciągła praca przed komputerem wysuszała mi oczy i uznałam, że wrócę do okularów.

W salonie był ogromny wybór modnych okularów

okulary białystokPojechałam do salonu optycznego, gdzie mają okulary białystok w różnych cenach. Wiedziałam, że teraz z przeciwsłonecznymi nie będzie tak łatwo, ale jak się okazało byłam w błędzie. Sprzedawca w salonie powiedział mi, że są dostępne okulary białystok, które nie dość, że są korekcyjne to na dodatek chronią przed słońcem. Nie rozumiałam tego. Wyjaśnił mi, że to są fotochromy, które dostosowują się do światła, które panuje w danym pomieszczeniu. Pokazał mi nawet takie okulary białystok i zauważyłam, że są rewelacyjne. Wystarczy wyjść na słońce a szkła od razu robią się ciemniejsze. W takich okularach mogę chodzić przez cały rok i zdecydowałam się na ich zakup. Wybór był ogromny i miałam w czym wybierać. Przymierzyłam kilkanaście par aż w końcu trafiłam na takie, które pasowały mi idealnie. W międzyczasie wykonałam również badanie wzroku, żeby upewnić się, że dobrane szkła są właściwe. Odbiór okularów jest za dwa dni. Do tego czasu będę nosiła swoje stare okulary. W środę z samego rana pojechałam do tego salonu, żeby odebrać swoje nowe okulary białystok i od razu w nich wyszłam na zewnątrz. Mocno tego dnia świeciło słońce i okulary sprawdziły się idealnie. Byłam tak bardzo zadowolona z tego zakupu.

Moje okulary wszystkim się podobają i wyglądam w nich na prawdę świetnie. Dobrze się czuję i nie muszę się przejmować, że świeci słońce. Szkła szybko reagują na światło co jest zdecydowanie wygodne. Dobrze, że wróciłam do noszenia okularów.