Jaki program do faktur wybrać

 

Byłam bardzo podekscytowana faktem, że otwieram własną działalność. Co prawda był to sklep internetowy z odzieżą, ale jak dla mnie, to była poważna sprawa. Ważne było, że nie musiałam inwestować w żaden lokal i dzięki temu koszty utrzymania działalności były o wiele niższe. 

Zakup prostego programu do faktur

proste programy do fakturStronę internetową założył mi brat, ponieważ się na tym znał i dzięki temu wszystko miałam zrobione w pełni profesjonalnie. Zapytał mnie, czy mam jakiś dobry program do faktur, ponieważ takiego potrzebowałam przecież. Jeszcze nic nie załatwiłam a brat na tworzeniu programów się nie znał, więc postanowiłam zakupić jakiś gotowy. Na jednej ze stron internetowych, którą odwiedziłam dostępne były proste programy do faktur, które nie kosztowały zbyt wiele. Mogłam nawet skorzystać z wersji demonstracyjnej, żeby ocenić, który z programów najbardziej mi odpowiadał. Do wyboru miałam trzy, których cena była dla mnie odpowiednia. Zainstalowałam demo i sprawdziłam jak pracowało się na każdym z tych programów do faktur. Ten drugi zdecydowanie przypadł mi do gustu, ponieważ idealnie mi się na nim pracowało a wprowadzanie faktur było banalnie proste. Zakupiłam ten program i od razu za niego zapłaciłam przelewem ekspresowym. Po piętnastu minutach już mogłam pobrać program do faktur ze strony internetowej. Dostałam pocztą elektroniczną hasło, bez którego pobranie programu nie byłoby możliwe. Wszystko załatwiłam szybko i mogłam tego samego dnia wprowadzać faktury.

W moim sklepie dużo ludzi kupowało odzież, która pochodziła tylko od polskich producentów i była dobrej jakości. Wielu klientów prosiło o faktury, które rzecz jasna mogłam wystawić im bez problemu. Faktury wysyłałam pocztą elektroniczną i to była bardzo wygodna dla mnie forma.