Jestem projektantem mebli kuchennych

Tak, jestem projektantem i to nie byle jakim. Otóż zajmuję się meblami i mam stałe zatrudnienie. Pracuję w firmie swojego ojca, który bardzo docenia moją pracę i zawsze akceptuje oraz wdraża wszystkie moje pomysły. Wie, że jestem w tym świetny.

Projektuję bardzo nowoczesne meble do kuchni

meble kuchenne GdańskOd samego początku jak tutaj pracuję to projektuję meble kuchenne Gdańsk, które w mojej ocenie mają mnóstwo możliwości. Można projektować na prawdę różne rozwiązania i pomysłów mi nigdy nie brakuje. Obiecałem swego czasu swojej narzeczonej, że do naszego nowego mieszkania zaprojektuję meble kuchenne Gdańsk i zostaną one wyprodukowane w naszej firmie. Nawet wiedziałem z jakiego materiału dokładnie mają być wykonane i miałem wszystko zaplanowane oprócz projektu. Praca u ojca pochłaniała mnie całkowicie i nie miałem czasu na prywatne sprawy. Wiedziałem, że mam coraz mniej czasu i muszę zacząć działać. Postanowiłem wziąć parę dni urlopu. W domu na spokojnie zaprojektuję nasze meble kuchenne Gdańsk i Karolina będzie zadowolona. To muszą być bardzo wyjątkowe meble i zdecydowanie różnić się od tych, które projektuję w firmie. Karolina ma bardzo wyjątkowy gust i nie zadowala się prostymi rozwiązaniami. Im więcej kombinacji tym lepiej. Ojciec dał mi urlop i mogłem spokojnie zająć się swoimi prywatnymi sprawami. Karolina pracuje i nie wiedziała nawet, że mam wolne. Nic nie powiedziałem, ponieważ miała to być niespodzianka. Wiem, że z niecierpliwością czeka na meble kuchenne Gdańsk, które dla niej zaprojektuję.

Udało mi się w urlopie wszystko zrobić i Karolinie zaprezentowałem swój projekt. To jest jedyny, który wykorzystamy tylko dla siebie i nigdy nie będzie on udostępniony osobom trzecim. Dzięki temu mamy bardzo wyjątkową kuchnię zaprojektowaną.