Kalendarze trójdzielne to najlepsze upominki dla klientów

W jaki sposób docenić swoich klientów tak, żeby pamiętali o nas przez okrągły rok? Najlepiej podarować im pod koniec roku coś, co przyda się przez kolejne dwanaście miesięcy. Jest tylko jedna taka rzecz – kalendarz. Zamówienie kalendarzy jest bardzo proste, ale trzeba to zrobić już około października. No i pamiętajmy, żeby kalendarz wyglądał naprawdę dobrze.

Każdy klient ucieszy się z kalendarza trójdzielnego

tanie kalendarze trójdzielne - drukW polskich domach i mieszkaniach wiesza się kalendarze, ponieważ jest to trochę taka nasza polska tradycja. robimy to niezmiennie od lat pomimo, że mamy przecież telefony z funkcją kalendarza i zawsze możemy w nich sprawdzić aktualną datę. Nie mniej podarowanie swoim klientom kalendarzy to zabieg czysto marketingowy. Wystarczy znaleźć dobrą drukarnię i zamówić porządne, ale tanie kalendarze trójdzielne – druk jednego kalendarza nie powinien kosztować więcej niż trzy złote. Im więcej kalendarzy zamówimy tym mniej zapłacimy za jedną sztukę. Na kalendarzach wystarczy umieścić grafikę zgodną z identyfikacją wizualną firmy. Jeśli kalendarz spodoba się klientowi to na pewno powiesi go w domu i będzie na niego patrzeć przez cały rok. A to oznacza, że nasza firma i jej znaki graficzne będą obecne w domach naszych klientów. Firmy chętnie rozdają kalendarze, bo jest to naprawdę tani sposób na docenienie klientów i na obecność firmy w centralnym punkcie ich domów i mieszkań.

Zamówienie kalendarzy nie jest żadną filozofią. Może to zrobić zarówno mała jednoosobowa firma jak i duża korporacja. Większość drukarni oferuje nawet ich zaprojektowanie, dzięki czemu nie trzeba mieć nawet jakiś specjalnych materiałów i grafiki. Czas realizacji takiego zamówienia zależy oczywiście od ilości, ale im bliżej końca roku tym więcej takich zamówień w drukarniach.