Koleżanka wykonała mi manicure

 

Koleżanka namówiła mnie na manicure. Ona zaczęła jakiś czas temu naukę w szkole kosmetyczej i zawsze na mnie trenuje różne zabiegi. Ja się ciesze i zawsze chętnie korzystam z takich propozycji. Po pierwsze moja koleżanka bardzo dokładnie wszystko sprawdza i wykonuje i do tej pory ze wszystkich zabiegów byłam bardzo zadowolona.

Zdecydowałam się na manicure

manicure hybrydowy łódźKoleżanka do tej pory zajmowała się wyłącznie różnymi zabiegami, które wykonywała na twarzy bądź całym ciele. Postanowiła dodatkowo zrobić kursy na manicure żeby móc oferować swoim klientkom szeroki wachlarz usług. Kobiety lubią pięknie wyglądać i trzeba przyznać, że inwestują w siebie. Piękne włosy, makijaż i paznokcie są bardzo ważne w pracy na różnych stanowiskach i nie tylko. Każda z nas lubi czuć się pięknie. Koleżanka zaproponowała mi manicure hybrydowy łódź. Manicure ten jest wyjątkowo trwały. Koleżanka używała do malowania specjalnych lakierów, które były suszone w specjalnej lampie. Lakier nakładała mi podwójnie a na samym końcu utwardziła go specjalnym płynem. Kolor starałam się wybrać uniwersalny żeby pasował do wszystkich moich kreacji, które zazwyczaj zakładam do pracy. Koleżanka jeszcze nie ma dużego doświadczenia przy wykonywaniu tego manicure więc cały ten zabieg trochę trwał. Miałyśmy dzięki temu okazję żeby sobie poplotkować na każdy temat. Miło spędziłyśmy popołudnie a kiedy manicure został skończony moje dłonie prezentowały się idealnie. Byłam zachwycona z końcowego efektu, który uzyskałyśmy. Moje paznokcie były ładnie wypiłowane a lakier był wyjątkowo błyszczący.

Przekazałam znajomej, ze jestem pod wielkim wrażeniem jej talentu. na pewno z czasem nabierze większej wprawy i cały manicure będzie wykonywany przez nią sprawniej. Widać, że bardzo się starała żebym była zadowolona.