Komfortowe pojazdy elektryczne dla osób niepełnosprawnych

 

Od urodzenia borykam się z niepełnosprawnością i poruszam się na wózku inwalidzkim. Cierpię na mózgowe porażenie dziecięce dwukończynowe, czyli mam niesprawne nogi. Bardzo dużą trudność sprawia mi przemieszczanie się, więc jestem uzależniona od innych osób. Chciałabym być bardziej samodzielna i mobilna, bo to dodałoby mi pewności siebie.

Szeroki wybór nowoczesnych pojazdów elektrycznych

elektryczne pojazdy dla niepełnosprawnychWejdę zaraz na stronę internetową sklepu ze sprzętem medycznym i zapoznam się z najnowszą ofertą skuterów inwalidzkich. Zależy mi na tym, aby skuter miał nowoczesny wygląd i był bezpieczny. Najlepsze skutery mają żelowe akumulatory, które pozwalają na dłuższą jazdę, nawet do czterdziestu pięciu kilometrów. Skuter osiąga maksymalną prędkość do dwudziestu dwóch kilometrów na godzinę, co pozwoliłoby mi dojechać do Bydgoszczy w ciągu czterdziestu minut. Takie elektryczne pojazdy dla niepełnosprawnych posiadają wiele udogodnień jak regulowany fotel i kierownicę, koszyk na zakupy, schowek na telefon i bidon. Większość skuterów ma amortyzatory, dzięki którym można bez problemu jeździć po nierównych nawierzchniach. Niektóre pojazdy elektryczne mają klakson, oświetlenie typu LED oraz przeciwdeszczowy pokrowiec. Te wszystkie parametry ma jeden z modeli, który przypadł mi do gustu. Skuter ten kosztuje pięć tysięcy złotych, ale istnieje możliwości rozłożenia tej kwoty na raty. Zdecydowałam się zamówić ten skuter, bo to niepowtarzalna okazja.

Za kilka dni dotrze do mnie zamówiony skuter inwalidzki. Przesyłka jest darmowa, co mnie bardzo cieszy, bo to dodatkowa oszczędność. Jeżeli skuter nie spełni moich oczekiwań, to mam możliwość jego zwrotu w ciągu czternastu dni roboczych. Mam jednak nadzieję, że do takiej sytuacji nie dojdzie, bo jak najszybciej chciałabym podróżować na swoim skuterku.