Kuchnia na wymiar

Pół roku temu kupiłam trzypokojowe mieszkanie w mieście. Mieszkanie znajduje się w nowej dzielnicy Torunia i jest położone w bliskiej odległości od lasu. Po transakcji przyszedł czas na remont. Lokal był w stanie deweloperskim, więc musiałam je całkowicie wykończyć. Z największą radością urządzałam swoją nową kuchnię. Zrealizowałam w niej wszystkie swoje marzenia.

Idealne meble w kuchni

meble kuchenne na wymiar ToruńOd zawsze marzyłam o samodzielnie urządzonej kuchni według wszystkich moich pomysłów. Stan surowy pomieszczenia dużo ułatwił i pozwolił działać swobodnie wyobraźni. Kuchnia w moim domu nie łączy się z salonem. W tej kwestii jestem raczej tradycjonalistką i nie lubię tak bliskiej odległości między kanapą, a kuchenką. Najważniejszym elementem jest zabudowa kuchenna. Zdecydowałam się na drewniane kuchenki, w jasnym, naturalnym kolorze. Szafki otaczają prawie wszystkie ściany, dzięki czemu mam ogromną powierzchnie do pracy i przechowywania talerzy, garnków i innych niezbędnych rzeczy. Zamówiłam meble kuchenne na wymiar Toruń i sama zdecydowałam jak mają wyglądać fronty i blaty. Wykorzystałam też możliwość zabudowy lodówki, kuchenki oraz zmywarki. Całość utrzymałam w modnym, egzotycznym stylu. Jedną ścianę ozdobiłam tapetą z motywami liści palmowych na ciemnym tle. Nad blatami położyłam ciemnozielone płytki. Lampa na środku pomieszczenia wykonana jest z jasnego drewna, w formie patyczków. Natomiast podłoga wyłożona jest płatkami imitującymi drewniane panele.

Gotowanie w mojej kuchni sprawia mi niesamowitą radość. Całość urządzona jest niesamowicie funkcjonalnie, a na jedynym oknie nad zlewem postawiłam zielone palemki. Teraz pozostaje mi tylko kompletowanie drobiazgów, które z czasem nadadzą bardzo swojski i indywidualny klimat. Nie zabraknie również świeżych ziół, które z racji wiosny wzrastają na balkonie.