Kupiłam nowoczesną garownię do piekarni

Ostatnio w moim życiu dużo się dzieje, zarówno pod względem zawodowym, jak i osobistym. W sumie to udało mi się połączyć jedno z drugim, bo ostatnio szłam na randkę z przedstawicielem handlowym, którzy przyjechał do mojej piekarni, by zareklamować nowe produkty. Ja akurat szukałam czegoś nowoczesnego do pieczenia, więc dobrze się złożyło.

Garownia w atrakcyjnej cenie

nowoczesne garownieMaksymilian od lat pracował dla znanego polskiego producenta maszyn piekarniczych i cukierniczych. Wcześniej przyjeżdżał do mnie Kazimierz, ale zdecydowanie nie był on w moim typie. Tym razem trafił mi się przystojny przedstawiciel. Szczególnie zachwalał on nowoczesne garownie. Wykonane ze stali nierdzewnej generują parę, przez które pieczywo wzrasta nawet w kilka minut. Garownia pozwala na układanie wielu warstw pieczywa, więc jednocześnie zmieści się tam kilka blach. Ważne było dla mnie także to, że garownie są łatwe do umycia. Nie mają żadnych zagłębień, środek można wymyć. Maksymilian dużo opowiadał mi o każdym produkcie. Spodobały mi się również piece piekarskie i linie do bułek, które robią wszystko, od ich dzielenia, przez formowanie do przerzucania na blachę. Jednak to garownia najbardziej była mi potrzebna. Maksymilian zostawił mi katalog produktowy ze swoim numerem firmowym i prywatnym, że jakbym miała jakieś pytania o garownie to zawsze służy poradą. Zachęcona nowymi produktami zaczęłam studiować stronę producenta i szczegółową specyfikację produktową. Tak więc garownię zdecydowałam się kupić.

Na randce Maksymilian na szczęście nie mówił jedynie o garowniach i piecach, ale znaleźliśmy wiele wspólnych tematów. Mam nadzieję, że nasza znajomość będzie się rozwijać tak samo dobrze jak moja piekarnia z nową garownią. Następnym razem umówimy się na jakąć wystawną kolacje, nie tylko na kawę i ciasto.