Kupione zaproszenia bardzo mi się podobały

Jestem w trakcie szykowania się do swojego ślubu. Już wszyscy z rodziny wiedzą kiedy będziemy mieć ślub bo każdego poinformowaliśmy kiedy mają sobie szykować wolne. Zaproszenia przekażemy miesiąc przed. Generalnie wiemy, że wszystkie osoby z którymi rozmawialiśmy będą się z nami bawić z czego się bardzo cieszymy. Już nie mogę się doczekać naszego wesela.

Zdecydowałam się na zamówienie zaproszeń

zaproszenia na wesela sklep internetowyKiedy już do wesela było coraz bliżej postanowiłam rozejrzeć się za zaproszeniami. Widziałam sporo w sklepach ale nic mi się nie podobało. wszystkie zaproszenia były takie same. Ja chciałam zaskoczyć naszych gości. Zależało mi na eleganckich zaproszeniach, które spodobają się gościom. Po pracy usiadłam do komputera i w wyszukiwarce wpisałam hasło zaproszenia na wesela sklep internetowy. Udało mi się trafić na kilkanaście sklepów, które oferowały ciekawe wzory. Zaproszenia mi się podobały, ceny były przystępne. Teraz musiałam tylko wybrać ostateczny wzór. Poprosiłam o pomoc moja siostrę. Ona ma bardzo dobry gust więc wiedziałam, ze mi dobrze doradzi. Mój narzeczony dał mi wolną rękę więc mogłam sama dokonać zakupu. Wybrałyśmy zaproszenie, które najbardziej nam się spodobało. Było eleganckie i zawierało kopertę. Zaproszenie było wypisane, musiałam jedynie wpisać dane gości a także miejsce gdzie będzie organizowane wesele. Zdecydowałam się na transport z dostawą do domu przez kuriera. Dostawa była gratis  więc nie chciałam już nigdzie chodzić i zaproszeń odbierać.

Kiedy przesyłka została do mnie dostarczona zaproszenia bardzo mi się spodobały. Od razu zaczęłam wypisywać wszystkie potrzebne informacje. W Weekend planujemy porozwozić zaproszenia do osób, które blisko nas mieszkają. Rodzinie i przyjaciołom, którzy mieszkają poza miastem wyślemy zaproszenia pocztą. Wszyscy goście potwierdzili nam przybycie więc bardzo się cieszymy.