Łatwe przedłużanie paznokci

Podczas stylizacji paznokci każda kosmetyczka wykorzystuje różnorodne preparaty, które mają na celu poprawienie kondycji naszych paznokci, a także stworzenie efektu wizualnego, który będzie dla nas korzystny. Oczywiście, to jakie preparaty zostaną wykorzystane, w dużej mierze jest zależne od potrzeb poszczególnych klientek i kondycji paznokci, z jakimi przychodzą do specjalisty.

Najlepsza baza na przedłużenie

extend base przedłużanie paznokciJedną z czynności, która dość często realizowana jest w przypadku paznokci, które odznaczają się dość przeciętną długością, jest przedłużanie. Może być ono wykonane z wykorzystaniem dość zróżnicowanych metod, dzięki czemu zadanie to może zostać zrealizowane w różnym czasie, a efekt końcowy będzie charakteryzował się odpowiednio zróżnicowaną trwałością. Kiedy chcemy przedłużyć paznokcie w niewielkim stopniu w porównaniu do pierwotnej długości, na pewno pomocny będzie extend base. Jeśli chodzi o extend base przedłużanie paznokci jest niezwykle łatwe i szybkie, co sprawia, że klientki bardzo często decydują się na wykonanie usługi właśnie z wykorzystaniem tego preparatu. Oczywiście, do zastosowania extend base konieczne jest posiadanie odpowiednich umiejętności, nie każda stylistka paznokci zrealizuje więc usługę tego typu. Ważne jest też wykonanie jej z wykorzystaniem produktów odpowiednio wysokiej jakości, więc producenci produktów do stylizacji paznokci dokładają wszelkich starań, by w sprzedaży znajdowały się bazy pozwalające nam na bezpieczne przedłużenie.

Kiedy prowadzimy salon stylizacji paznokci i zależy nam na przedłużaniu paznokci przy wykorzystaniu bazy, która została wyprodukowana do tego celu, w pierwszej kolejności powinniśmy odbyć szkolenie w tym zakresie. Usługa tego typu wymaga od nas dużej precyzji i sprawnego posługiwania się pędzelkiem, warto więc najpierw nauczyć się tego pod okiem specjalisty.