Leczenie nerwicy u psychologa w Krakowie pomogło mi pokonać słabości

Moja najlepsza przyjaciółka była dla mnie bardzo ważną osobą. Niestety pewnego dnia dowiedziałam się, że miała wypadek samochodowy. To był dla mnie wielki cios. Leżała kilka dni w szpitalu, a potem odeszła.

Psycholog w Krakowie – pomoc w problemach

psycholog krakówNie potrafiłam sobie z tym poradzić. Zawsze regularnie spotykałyśmy się i dzieliłyśmy swoje myśli. Teraz wszystko się zmieniło i nie miałam przy sobie nikogo bliskiego. Z rodziną również nie miałam dobrego kontaktu. Nie wiedziałam co powinnam zrobić. Wkrótce odkryłam, że ciągle myję ręce. To mi pomagało. Niestety z czasem nie potrafiłam tego opanować. Ciągle wyobrażałam sobie zarazki i wszelkiego rodzaju bakterie. Nawet moi znajomi w pracy zauważyli, że mam jakieś problemy. Zaczęłam otwierać drzwi poprzez specjalnie zdezynfekowaną ścierkę i nie poruszałam się transportem publicznym w obawie przed bakteriami. Jednak mój szef zlecił mi przymusowe konsultacje psychologiczne na terenie Krakowa. Wiedział o śmierci mojej przyjaciółki i najprawdopodobniej zorientował się, że nie potrafię sobie z tym poradzić. Ostatecznie mój nowy psycholog Kraków zlecił mi leczenie depresji. Straciłam wszelką chęć do życia i nie widziałam dalszego sensu. Cała terapia miała mi pomóc. Z czasem mój specjalista wykrył u mnie dziwne zachowania związane z fobią. Wtedy konieczne okazało się leczenie nerwicy. Nie wiedziałam, że mogę mieć aż tak poważne problemy. To wszystko było dla mnie wielkim szokiem.

Na szczęście moja terapia we wszystkim mi pomagała. Efekt nie przychodził natychmiastowo. Jednak coś się powoli zmieniało. Na spotkaniach w większej grupie poznałam wielu ciekawych ludzi, którzy również zmagali się ze śmiercią bliskiej osoby.