lustra na wymiar-warszawa

Lustra na wymiar i moja praca

Po ukończeniu technikum wyjechałem z Warszawy za granicę. Tam zatrudniono mnie do wielkiej fabryki. Pracowało w niej bardzo dużo specjalistów, a cała placówka miała licznych partnerów. Zazwyczaj wykonywaliśmy elementy związane z budownictwem.

Lustra na wymiar do łazienek z Warszawy

lustra na wymiar-warszawaMoim zadaniem było zazwyczaj zwykłe szkło hartowane na wymiar. Miałem odpowiednie urządzenia i musiałem je ciąć tak aby wszystko pozostało zgodnie z projektem. One zazwyczaj musiało nadawać się do innych konstrukcji dlatego moje cięcia musiały być związane z podanym wymiarem. Oczywiście wszystko wykonywałem pod nadzorem kierownika. Nasza fabryka czasami przekształcała i odnawiała stare elementy. Pewnego dnia były to nawet drzwi przesuwane. Ja jako specjalista od szkła musiałem znaleźć sposób aby zamieścić w nich małą szybkę. Nie miałem pojęcia do czego takie coś może służyć. Zawsze robiłem to co mi kazali. Zwłaszcza dlatego, że miałem nie zwykle atrakcyjną umowę oraz wynagrodzenie. Najwięcej obowiązków miałem wtedy gdy wykonywaliśmy zabudowy szklane na zamówienie. Nie którzy klienci robili sobie schody, tarasy oraz po prostu przegrody w biurach. Zazwyczaj były to poważne firmy, a one zamawiały wszelkie elementy z montażem na miejscu. My jako fachowcy bardzo lubiliśmy takie delegacje, ponieważ było to coś nowego. Oprócz tego nie które osoby wykonywały sobie u nas lustra na wymiar-warszawa do łazienek oraz garderoby. Nasza jakość była najwyższa w okolicy dlatego to zazwyczaj my byliśmy wybierani przez naszych klientów. Mi podobały się nasze drzwi szklane. Jako pracownicy zawsze bardzo się staraliśmy aby wszystko wyglądało tak jak powinno.

Nasza spółka również chciała podpisać kontrakt z innymi firmami budowlanymi aby mieć ze wszystkimi stały kontrakt. Naszym najważniejszym partnerem miała stać się firma pochodząca z Warszawy. Mieliśmy co do niej naprawdę bardzo duże wyobrażenia.