Meble na wymiar dla małych przedsiębiorstw

Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad nową aranżacją mojego biura. Prowadzę dobrze prosperujące biuro rachunkowe w centrum dużego miasta, przyjmuję w nim klientów, interesantów, partnerów biznesowych. Biuro mieści się jednak w starej, zabytkowej kamienicy, jest to na tyle dobra lokalizacja, że szkoda mi z niej rezygnować. Zdecydowałam się więc na mały, obiecujący remont z wykorzystaniem mebli robionych na zamówienie.

Wnętrze biura wykonane na zamówienie

meble biurowe na zamówieniePierwsze problemy pojawiły się podczas prób odrestaurowania wnętrza. Okazało się, że potrzebujemy kilku pozwoleń, które jednak łatwo było uzyskać i ostatecznie dość szybko udało się nam przemalować część biur na kolory, które zdecydowanie lepiej pasowały do naszych upodobań. Wraz z mężem zdecydowaliśmy się na brązy i beże, które wcześniej odniosły już sukces w naszym rodzinnym domu. Kolejnym problemem okazał się remont łazienki, który trwał sporo czasu, a ze względu na zabytkowy charakter kamienicy nie mogliśmy pozwolić sobie na wszystkie zmiany, jakie wcześniej zaplanowaliśmy. Kuchnia uzyskała nowe meble i sprzęty, co ucieszyło moich pracowników, którym z pewnością przyda się ekspres do kawy. Największym wyzwaniem okazał się jednak open office, którego wymiary są na tyle niestandardowe, że ciężko nam było znaleźć jakiekolwiek meble, które moglibyśmy tam wstawić. Zależało nam na funkcjonalności, wygodzie, stawialiśmy również na elegancję i prezencję. Zdecydowaliśmy się więc na meble biurowe na zamówienie, które wykonano na nasze specjalne zlecenie. Podwykonawca dostosował się do naszych wytycznych i z dbałością o każdy szczegół zrealizował nasze zlecenie. Zyskaliśmy zatem szafę, która wykonana na wymiar pomieściła mnóstwo dokumentów, na jakie wcześniej nie starczało nam miejsca. Wykonano dla nas nowoczesne boksy biurowe, kontenerki pod biurka oraz szereg regałów. Nasza sala konferencyjna jest teraz wygodna i funkcjonalna. Firma, z którą współpracowaliśmy, zasugerowała nam szereg innowacyjnych, kreatywnych rozwiązań. Po kilku tygodniach biuro wyglądało jak nowe, wcześniej niezagospodarowana przestrzeń zyskała nową wartość, a my mogliśmy cieszyć się starą lokalizacją w nowej odsłonie.

Odrestaurowanie starej, zabytkowej kamienicy nie było łatwe, jednak okazało się – wykonalne. Meble, które zostały dla nas wykonane na zamówienie, są stabilne, eleganckie i idealnie wpasowują się dostępy metraż. Jestem zadowolona z podjętej decyzji, dzięki której zyskałam wielu nowych, zachwyconych klientów.