Mój pierwszy rower miejski

Owszem miałam rower, ponieważ dostałam go na przyjęcie od rodziców. Był to składak, który w tamtych czasach był na topie i wszystkie dzieciaki miały takie rowery. Po latach już nikt nie chciał na takim jeździć i dlatego ja również postanowiłam swojego się pozbyć.

Wizyta w sklepie z rowerami miejskimi 

rowery miejskie sklepPo latach, kiedy zaczęłam pracę zawodową uświadomiłam sobie, że rower zdecydowanie ułatwiłby całą sprawę. Miasto od zawsze jest zakorkowane a rowerem można wszędzie dostać się szybciej. W mieście od jakiegoś czasu jest mnóstwo ścieżek rowerowych. Zdecydowałam wtedy, że kupię sobie nowy rower miejski, żeby dojeżdżać do pracy przez cały czas. Interesujące mnie rowery miejskie sklep na naszym osiedlu oferuje i tam właśnie skierowałam swoje kroki w pierwszej kolejności. Interesował mnie rower z biegami, ponieważ po drodze do pracy mam jedną sporą górkę i biegi były zdecydowanie potrzebne. Suma pieniędzy jaką przeznaczyłam na zakup tego roweru jak się okazało była wystarczająca na interesujący mnie model. Kupiłam więc rower w kolorze piaskowym i wróciłam nim do domu. Na wszystkie rowery miejskie sklep daje gwarancje i mogłam być spokojna. Do tego przysługiwał mi darmowy serwis w ciągu pierwszych sześciu miesięcy. Moja pierwsza podróż do pracy nowym rowerem była przyjemna. Rower posiada dość duże koła i dzięki temu jedzie się dużo szybciej. W pracy koleżankom bardzo spodobał się mój rower i pytały ile za niego zapłaciłam. Cena miło wszystkich zaskoczyła. To była jedna z najlepszych moich decyzji.

Rowerem do pracy jeździłam przez cały rok. Nie przeszkadzał mi deszcz i zimno, ponieważ kupiłam sobie dodatkowo odpowiednią odzież na takie warunki. Nie dość, że w pracy byłam szybciej to jeszcze zaoszczędziłam na biletach czy taksówkach.