Moja firma z ginekologiem

Od pewnego czasu zastanawiałam się nad założeniem własnej działalności gospodarczej. Miałam w tym trochę doświadczenia. W przeszłości pomagałam cioci prowadzić sklep. Zajmowałam się wszystkimi rzeczami, na które ona nie miała czasu.

Ginekolog w Łodzi pracuje dla mnie

ginekologBardzo odpowiadał mi ten styl pracy. Jednak musiałam wyjechać na studia. Po zdobyciu dyplomu wróciłam w rodzinne strony. Rodzice odłożyli dla mnie sporą sumę pieniędzy. Miałam je dobrze wykorzystać. Postanowiłam być współwłaścicielką prężnie rozwijającej się przychodzi specjalistycznej. Znajdowało się tam wiele poradni. Między innymi kardiolog, który zawsze miał pełne ręce roboty. Ludzie z całej Polski przejeżdżali na konsultacje. Zdiagnozował wiele schorzeń w bardzo wczesnym stadium. To była wizytówka tamtej placówki. To zaangażowania się to przekonała mnie także obecność pani endokrynolog. Była to również światowej sławy specjalistka. Miała nawet własne laboratorium, które było wyposażone w nowoczesny sprzęt. W ten gabinet nie musiałam już inwestować. Chciałam jednak poszerzyć działalność. W tym celu szukałam jakiejś ginekolog łódź, która zdecydowałaby się na prace w naszej klinice. Chciałam wyposażyć cały gabinet. Jednak tu dostałam ultimatum. Chciała się zgodzić pod warunkiem, że będzie szkoła rodzenia. Nie wiedziałam co zrobić. W Łodzi było już kilka takich miejsc. Nie chciałam ryzykować. Postanowiłam porozmawiać o tym z rodzicami. Tata twierdził, że nie warto tyle ryzykować. Przyznałam mu rację. To było zbyt dużo.

Postanowiłam inwestować w to co było. Bez żadnych nowości. Może z czasem, gdy zdobędę więcej doświadczenia. Uważam, że muszę się trochę więcej nauczyć. To byłoby coś naprawdę wspaniałego. Jednak nie teraz. Mam jeszcze na to dużo czasu. Powoli.

Źródło

http://www.przychodniamalinowa.pl/ginekolog,65.html