Na lotniskowych wypożyczalniach samochodów znaczenie ma czas

Każdy, kto kiedykolwiek leciał samolotem do dowolnego portu lotniczego na świecie na pewno zauważył, że na terminalu przylotów działają wypożyczalnie samochodów. Tak samo jest na całym świecie – zarówno na małych lotniskach jak i największych portach lotniczych. W każdej wypożyczalni działającej na lotnisku liczy się czas obsługi klienta.

Wynajęcie samochodu na lotnisku to maksymalnie kwadrans

gdańsk lotnisko szybki wynajem samochodówDlaczego w przypadku lotniskowych wypożyczalni czas ma takie ogromne znaczenie? Ponieważ na lotnisku śpieszy się wszystkim. Zarówno podróżnym, którzy chcieliby jak najszybciej wsiąść do wynajętego samochodu jak i pracownikom wypożyczalni, którzy chcieliby wypożyczyć jak najwięcej samochodów. A przecież oczywiste jest, że na lotnisku ruch następuje falami i uzależniony jest od kolejnych przylotów. Doskonały tego przykładem jest Gdańsk lotnisko szybki wynajem samochodów oferowany jest tam w mniej niż kwadrans. Średni czas obsługi klienta od podejścia do stanowiska do odjechana wynajętym autem to około dwunastu minut. Dzięki takiej szybkości obsługi większa liczba podróżujących może skorzystać z oferty wypożyczalni. W najlepszych wypożyczalniach na lotnisku w Gdańsku można zobaczyć nawet kolejki, które jednak są błyskawicznie rozładowywane przez świetnie wyszkolonych pracowników. Z perspektywy klientów najważniejsze jest to, że nie cierpi na tej szybkości jakość obsługi klientów. Ta cały czas jest na bardzo wysokim poziomie.

Przylatując do Gdańska można wynająć samochód w mniej niż kwadrans. W porównaniu do największych lotnisk w Europie gdański port lotniczy wypada doskonale. Pod względem czasu obsługi klientów plasuje się on w ścisłej europejskiej czołówce. Wiele dużych i świetnie zorganizowanych lotnisk chciałoby zatrudnić takich pracowników jakich mają działające na polskich lotniskach wypożyczalnie.