Na rocznicę ślubu dałam rodzicom multiramę

Moi rodzice mieli pieniądze i stać ich było na wszystko. Dlatego jak zbliżała się rocznica ich ślubu to miałam nie lada problem z prezentem. Nie miałam pojęcia co im kupić i zastanawiałam się nad prezentem bardzo długo aż w końcu wpadłam na świetny pomysł.

Wiele zdjęć w multiramie

multirama na zdjęciaUznałam, że skoro rodzice mieli wszystko to należało im kupić nie praktyczny prezent, ale taki, który będzie idealną pamiątką. Na myśl przyszła mi multirama na zdjęcia i takiej właśnie szukałam w sklepach. Wybór był spory, ale szukałam czegoś o wyjątkowym kształcie i w końcu taką miltiramę znalazłam w jednym ze sklepów. Przeznaczona ona była na dwanaście zdjęć i była to idealna ilość. Kupiłam do niej od razu piękne pudełko prezentowe i jak wróciłam do domu to wybrałam zdjęcia do wywołania. Bez problemu znalazłam dwanaście zdjęć, które nadawały się. Były to zdjęcia moje z siostrą, rodziców. Na wszystkich zdjęciach były najważniejsze osoby i wiedziałam, że rodzicom taki prezent się spodoba. Jak już wywołałam zdjęcia to umieściłam je w multiramie. Wszystko prezentowało się cudownie i byłam zachwycona. W dniu rocznicy kupiłam jeszcze kwiaty i dobre wino. Siostra kupiła rodzicom jakieś świeczki zapachowe i też wybrała dość oryginalny prezent. Rodzice prezentami byli zachwyceni. Muliramę od razu zawiesili na ścianie. Tata specjalnie zdjął obraz, który tam wisiał. Zdjęcia na ścianie prezentowały się nawet o wiele lepiej od tego starego obrazu. Udało mi się zrobić im trafiony prezent na rocznicę ślubu.

Z imprezy u rodziców zostało tak dużo jedzenia, że mama zapakowała mi do domu. Miałam obiady na cały tydzień i nie musiałam nic przygotowywać. Ciasto wzięła siostra, ponieważ ja słodyczy nie jadałam od jakiegoś czasu z uwagi na podwyższony cukier we krwi.