Najlepsze dodatki do mieszkania

Przykładam bardzo dużą uwagę do tego jak wygląda moje mieszkanie. Uważam, że to w jakim otoczeniu spędza się czas ma bardzo duży wpływ na to jak się codziennie czujemy. Kiedy mój dom wygląda dobrze, ja również czuję się dobrze. W moim mieszkaniu bardzo ważne są dodatki, które grają dużą rolę w każdym pomieszczeniu.

Designerskie dodatki sprawiają, że mieszkanie jest wyjątkowe

designerskie dodatki do mieszkaniaRzadko kiedy kupuję nowe dodatki do swojego mieszkania, ponieważ od pewnego czasu strasznie zaczęły podobać mi się przedmioty bardziej wyjątkowe, stworzone przez znanych projektantów albo artystów. Uważam, że designerskie dodatki do mieszkania sprawiają, że staje się ono o wiele bardziej interesujące i wyjątkowe. Mam w domu kilka takich designerskich dodatków i uważam, że prezentują się one po prostu świetnie. Zdaję sobie sprawę z tego, że takie gadżety i dodatki do domu nie należą do najtańszych, ale uważam, że posiadanie kilku wyjątkowych i droższych ozdób jest lepsze niż ciągłe kupowanie przedmiotów tanich, o bardzo słabej jakości. Kiedyś kupowałam takie tanie dodatki, ale szczerze mówiąc mijało się to z celem – miałam dużo rzeczy w domu, ale nie dawały one tak zwanego efektu wow. Natomiast designerskie dodatki naprawdę się wyróżniają i wystarczy chociaż jedna rzecz w pokoju tego typu i pomieszczenie od razu zyskuje na estetyce. Najwięcej designerskich przedmiotów mam w salonie, ponieważ uważam go za wizytówkę swojego mieszkania.

Ostatnio udało mi się kupić naprawdę świetną, drewnianą lampę podłogową zrobioną ręcznie przez polskiego artystę. Generalnie,  uważam lampy za bardzo dobry dodatek do domu, który jest nie tylko niezwykle użyteczny ale też świetnie sprawdza się jako dekoracja. Była ona bardzo droga, ale jestem pewna, że nikt inny nie ma takiej lampy w swoim domu.