Niepowtarzalne wnętrze dzięki obrazom do samodzielnego malowania

Szukasz kreatywnego prezentu dla bliskiej osoby? A może wyzwania dla siebie? O ile osoba obdarowywana lub ty sam interesujesz się sztuką, istnieje idealne rozwiązanie. Potrzebujesz jedynie czasu oraz samozaparcia do skończenia projektu, ponieważ nie jest to zadanie na jeden wieczór. Właściwie, lepiej rozplanować pracę na cały sezon długich wieczorów.

Namaluj samodzielnie dowolny obraz

obrazy do samodzielnego malowaniaProjekt jest czasochłonny i pracochłonny, jednak efekty są miłe oku i swoje dzieło śmiało można powiesić na ścianie. Chodzi mianowicie o obrazy do samodzielnego malowania. W gotowym zestawie znajdują się pędzle, farby oraz biały, usztywniony arkusz z widocznymi liniami granicznymi małych kawałków do malowania.  Na każdym z kawałków znajduje się oznaczenie – numer wskazujący na kolor, na który element należy pomalować. Farby z numerami znajdują się w małych pojemniczkach. Malowanie obrazu nie jest pracą brudzącą. Nietrudno domyślić się, że wzorów i rozmiarów jest na rynku dostępnych mnóstwo. Ciekawy pomysł to obraz klasyczny – słynne słoneczniki, krzyk czy uśmiechnięta tajemniczo Mona Lisa. Kiedy się do niego przyłożymy a potem powiesimy na ścianie, stworzymy oryginalne wnętrze. Obrazy mają różne poziomy trudności. Te zaawansowane maluje się długo z uwagi na mnóstwo malutkich obszarów do wypełnienia, ale efekt jest imponujący. Obraz może być prezentem jako zestaw do wykonania, ale możemy go również ofiarować już po własnoręcznym wykonaniu.

Obrazy o mniej wymagającym poziomie trudności możemy podarować dzieciom, które chętnie rozwijają artystyczne umiejętności. Ważne, aby pilnować linii granicznych oraz dokładnie wypełniać pola. Nie malujmy go od niechcenia – przyłóżmy się, aby stworzyć niepowtarzalne dzieło. Malujmy tylko wtedy, kiedy naprawdę mamy na to ochotę i nigdzie się nie spieszymy.