Odcień lakieru hybrydowego zmienia charakter manicure

Firmy kosmetyczne produkujące lakiery hybrydowe coraz częściej wprowadzają nowe formuły, a co za tym idzie – ciekawsze odcienie. Sprawia to, że w ten sposób powiększają swoje grono klientów, idealnie dostosowując swoją ofertę do oczekiwań kobiet.

Wygląd paznokci to zarówno nasza wizytówka, jak i element stylizacji

black pearlObecnie istnieje wiele wykończeń lakierów hybrydowych. Zalicza się do nich te perłowe, matowe, półmatowe, pół-transparentne, błyszczące. W zależności od okazji i okoliczności, każdy jest w stanie dopasować swoją formułę lakieru, a także jego odcień. Sprawia to, że nasze paznokcie stają się idealnym dodatkiem do naszej stylizacji. Gama kolorów, w której przeważają głownie czerwienie, bordo, czy fiolety zwykle kojarzona jest z romantyzmem, pastele świetnie współgrają z otaczającą nas jesienią, natomiast stonowane, chłodne kolory dobrze sprawdzają się w przypadku mroźnych wieczorów. Występują jednak odcienie, które spora ilość wielbicieli hybryd uwielbia mieć na paznokciach niemal cały rok. Są ponadczasowe, sprawdzają się w każdej sytuacji. Black pearl charakteryzujący się perłowym wykończeniem, głęboką czernią doskonale prezentuje się na każdej płytce paznokcia. Nie ma znaczenia, czy jest ona krótsza czy dłuższa. To jeden z najczęściej wybieranych odcieni tego roku, nie bez powodu coraz częściej stylizacje opierają się na tym kolorze, bądź wykorzystują go w roli głównej. Jeśli jednak klient nie jest przekonany do tego typu kolorystyki, warto zaproponować mu coś jaśniejszego, ponieważ często takie ciemne lakiery hybrydowe, nie są dobrze akceptowane w niektórych miejscach pracy. W naszych głowach wykształcił się schemat, że osoby pracujące w biurze mają krótkie, zadbane i przede wszystkim jasne odcienie lakierów na paznokciach.

Biorąc pod uwagę bogatą ofertę firm produkujących lakiery hybrydowe, niemal bezproblemowe staje się dopełnienie naszej stylizacji poprzez wygląd naszych paznokci. Często stanowi to kryterium, na które jako pierwsze zwracamy uwagę u innych osób, dlatego warto zadbać o ich nienaganny, schludny wygląd. Pomóc w tym może nie tylko starannie wykonany manicure, ale także odcień i formuła naszego lakieru.