Oferta z biura podróży – żaglówki na Mazurach

Zawsze organizowałam sama wakacje. W sumie za bardzo się nad tym nie skupiałam. Po prostu wyszukiwałam w internecie jakieś ogłoszenie z miejscami noclegowymi, rezerwowałam je i to było wszystko. Jednak co roku jeździłam nad morze. Moja przyjaciółka natomiast niedawno zaczęła pracę w biurze podróży.

Umiem żeglować po Mazurach

żaglówki mazuryCo chwilę proponowała mi jakieś egzotyczne wakacje. Jednak mnie na egzotykę nie było stać. No przynajmniej jeszcze nie w tym roku. Kupiłam niedawno nowy samochód i naprawdę wydałam praktycznie wszystkie swoje oszczędności. Także wakacje w tym roku nie mogły być drogie. Morze więc odpadało.Tam były przecież takie ceny jakbym pojechała co najmniej nad lazurowe wybrzeże. Koleżanka zaproponowała mi mi jednak wakacje na mazurach. Stwierdziła, że da mi tyle zniżek ile jest tylko możliwe. Znajdzie jeszcze jakiś czarter mazury last minute i popływam nawet jachtem. Podobno takie jachty do wynajęcia to nic drogiego. Zresztą mi odpowiadałyby także tanie żaglówki Mazury, w końcu kiedyś wzięłam kilka lekcji żeglowanie to i teraz mogłyby mi się przydać. Po tym jak przedstawiła mi cenę za tygodniowy pobyt byłam w szoku. Pobyt z pełnym wyżywieniem i licznymi atrakcjami był tańszy co najmniej o polowe od samych noclegów nad morzem. W sumie nie zastanawiałam się za bardzo nad tym jak to jest możliwe.

Czy takie biuro podróży coś w ogóle na takim kliencie ja zarobi. No ale nie było to moje zmartwienie. Dostałam taką ofertę i planowałam z niej skorzystać. A już martwiłam się, że urlop w tym roku spędzę przed telewizorem.