Opakowania dla przemysłu i gastronomii

Produkt dobrej jakości powinien być również odpowiednio zapakowany. Opakowania chronią wyroby przed uszkodzeniami mechanicznymi, pełnią też rolę dekoracyjną i marketingową. Na rynku oferowane są różne opakowania, wystarczy dopasować rodzaj opakowania do charakteru branży.

Atrakcyjna oferta hurtowni z opakowaniami

hurtownia opakowańWiele zależy od tego, jakie produkty proponujemy klientom. Specyfika działalności oraz rodzaj oferowanych usług pozwalają określić jakie opakowania będą nam z pewnością potrzebne. Dobrze zaopatrzona hurtownia opakowań posiada w swojej ofercie szeroki asortyment produktów dedykowanych dla przemysłu oraz gastronomii i sklepów. W sklepach i punktach gastronomicznych wykorzystywane są często woreczki foliowe oraz torebki jednorazowe. Z kolei w różnych gałęziach przemysłu użytkowane są na co dzień wszechstronne opakowania z tektury falistej. W zgrabne kartonowe pudełka pakowane są produkty, które trafiają prosto do rąk klienta. Specyficznym rodzajem opakowania z tektury są ekologiczne torebki z uchem, wykorzystywane często w drogeriach i perfumeriach oraz do pakowania drobnych upominków. Takie torebki funkcjonują w dużej mierze jako element dekoracyjny oraz reklama marki. Torebki papierowe wykonywane są z białego lub szarego papieru, często wyróżniają się ciekawym nadrukiem. W ofercie hurtowni opakowań są również dostępne opakowania jednorazowe – kubki talerze i sztućce. Opakowania jednorazowe do żywności rewelacyjnie sprawdzają się podczas różnych eventów czy spotkań firmowych. 

Szeroki asortyment umożliwia wybór odpowiednich opakowań. W przypadku wielu produktów m.in. wygląd opakowania ma również znaczenie strategiczne. Tak dzieje się szczególnie w sytuacji, kiedy za pomocą opakowania prezentowany jest wizerunek przedsiębiorstwa.