Opalanie pod natryskiem

Czy opalić możemy się tylko i wyłącznie na plaży? Od dawna jest to tylko jedna z opcji. Możemy bowiem stosować balsamy brązujące, samoopalacze i chodzić do solarium. Dzięki opalaniu natryskowemu cały rok możemy cieszyć się opalenizną.

Na czym polega opalanie natryskowe?

sprzęt do opalania natryskowegoWielu z nas solarium kojarzy tylko z maszyną, do której trzeba wejść. Tam jesteśmy zamykani i opalamy się. Osoby, które mają klaustrofobię, zdecydowanie są taką opcją z pewnością przerażone. Wielu jednak z powodzeniem z niej korzysta. Dla tych, którzy jednak boją się takiej formy opalania, jest opalanie natryskowe. Jak to wygląda? Przede wszystkim sprzęt do opalania natryskowego jest bardzo prosty. Wchodzimy do małego pomieszczenia, tam mamy ustawiony natrysk, z którego będzie wydobywać się substancja opalająca. Czasem bywa również tak, że słuchawkę od natrysku trzyma osoba pracująca w takim solarium i równomiernie stara się na nas nałożyć samoopalacz. Takie opalanie jest bardzo wygodne, ponieważ dość szybko widać efekty. Możemy zażyczyć sobie, by opalenizna była lekka, bądź mocniejsza. Wszystko zależy od nas i od naszych upodobań. Jeśli mamy ochotę pójść i sprawdzić jak wygląda w rzeczywistości takie opalanie pod natryskiem, nic nie stoi na przeszkodzie. W większości solariów możemy spotkać dziś taką formę. Jeśli mamy jakiś wyjazd na wczasy lub idziemy na ważną dla nas uroczystość, czasem chcemy być choć lekko „muśnięci słońcem”. W tym celu jednak jak widać wcale nie potrzebujemy słońca, tylko dobrego solarium.

Obecnie wcale nie musimy się opalać, by cieszyć się piękną i delikatną opalenizną. Wystarczy, że umówimy się na opalanie natryskowe, które sprawi, że nasza skóra będzie pięknie wyglądać. Jest to bardzo bezpieczna metoda i mało inwazyjna, przez co efekt nie jest długotrwały.