Otwarcie nowej kancelari prawnej

Ja i moi koledzy jesteśmy świeżo po studiach prawniczych. W czasie studiów każdy z nas pracował w różnych kancelariach. Już od pierwszego roku każdemu z nas udało się znaleźć pracę. Ale z góry wiedzieliśmy, że ta praca jest tylko na okres studiów. Ale to i tak dobrze, gdyż zdobyliśmy doświadczenie. 

Nowa kancelaria w mieście

kancelaria prawna krakówI tak po zakończeniu studiów skończyła się tez dla nas praca w tych kancelariach. W związku z tym postanowiliśmy razem otworzyć własną. Przecież każdy z nas ma 5-letnie doświadczenie w pracy kancelaryjnej. Każdy z nas wie jak taka kancelaria wygląda, jak funkcjonuje. Każdy z nas też uczestniczył w kilku sprawach. Dużo pomagaliśmy. Dlatego ja oraz moi koledzy uważamy, że jesteśmy gotowi by działać po swojemu. Jednak dla pewności przyjmiemy do spółki adwokata, który ma wieloletnie doświadczenie w tej branży. Zawsze to dobrze mieć kogoś, kto bacznie będzie czuwał nad wszystkim i będzie doradzał nam jak czegoś nie będziemy wiedzieli. Tym kolejnym wspólnikiem będzie ojciec jednego z moich kolegów. On bardzo chętnie wyraził zgodę na wejście do spółki. co prawda ma swoją kancelarię, ale popiera to, że jego syn chce sam zacząć wszystko od nowa. Chętnie będzie nas wspierał wiedzą i doświadczeniem od czasu do czasu będzie do nas wpadał. Kancelaria prawna kraków będzie położona w centrum miasta. Tam mamy większe szanse, że ktoś do nas przyjdzie. Każdy z nas specjalizuje się w czymś innym, ale pomimo to każdy z nas ma tą ogólną wiedzę. Także wszyscy będziemy się wspierać. A po kilku sprawach, które w przyszłości będzie prowadzić nasza kancelaria prawnicza, nabierzemy większej pewności siebie. Tego życzę każdemu kto zaczyna swoją działalność. Mam nadzieję, że wiele osób nas odwiedzi. Mamy osobę, która zna się na sprawach rozwodowych i spadkowych, od spraw cywilnoprawnych, karnych i gospodarczych. Także nasza wiedza jest bogata.

Po studiach postanowiliśmy rozpocząć swoją działalność. Każdy z nas stwierdził, że warto pójść na swoje. W okresie studiów już od samego początku pracowaliśmy w różnych kancelariach, zajmując się rożnymi sprawami. Przez to mamy doświadczenie w rożnych dziedzinach prawnych. Myślę, że dobrze nam pójdzie i w końcu wyjdziemy na swoje.