Place zabaw na podłożu gumowym

Przez kilka lat pracowałam w prywatnym przedszkolu. Dobrze mi się tam pracowało i czułam, że się spełniam. Mimo że dla wielu osób praca z dziećmi może być czymś męczącym, to dla mnie była to przyjemność. W końcu stwierdziłam, że chcę zrobić krok w przód w swoim życiu i karierze i zdecydowałam się na otwarcie własnego prywatnego przedszkola, które miało być jednym z najbardziej wyjątkowych miejsc dla dzieci i ich rodziców.

Wyłożenie podłoża gumowego pod plac zabaw

podłoże gumowe na plac zabawZ mężem i moimi dwiema siostrami, które również zaangażowały się w projekt przedszkola, znaleźliśmy idealne miejsce, które mogliśmy wykupić i dostosować na potrzeby przedszkola. Miało ono jedno duże przestrzenne pomieszczenie i wiele innych mniejszych, dzięki czemu można było je dopasować do konkretnych potrzeb. Była też duża przestrzeń na zewnątrz, którą chciałam przerobić na plac zabaw dla dzieci. Ale taki porządny z wieloma atrakcjami. Dużo czytałam na temat takich miejsc i stwierdziłam, że najlepiej będzie wyłożyć podłoże gumowe na plac zabaw, które stworzy bezpieczniejsze warunki dla dzieci szalejących w trakcie zabawy na świeżym powietrzu. Konkretniej zabrał się za to mój mąż, który rozplanował w bardzo fajny sposób cały plac z różnymi atrakcjami. On też skontaktował się z producentem odpowiedniego gumowego podłoża i ustalił kwestię wymiarów i dostosować pod to, co miało znaleźć się na placu zabaw.

Cieszyłam się z zorganizowania całego tego miejsca, ale mogę przyznać się bez bicia, że plac zabaw podobał mi się najbardziej. Miałam wrażenie, że to on będzie jednym z głównych wabików dla rodziców i ich dzieci, by przyjść właśnie do mojego przedszkola. A cudownie przyjemne pod stopami podłoże upewniało wszystkich, że nic złego się na takim placu stać nie może.