Podarowanie klientom gadżetów reklamowych

W naszej firmie zawsze pracowali doświadczeni ludzie co było doceniane przez prezesa. Ja byłem jednym z najlepszych pracowników, ponieważ wykazywałem się ogromną kreatywnością. W końcu dzięki mnie podpisaliśmy tyle cennych kontraktów.

Dużo gadżetów reklamowych dla każdego klienta

gadżety reklamowe łódźKlienci dla nas byli bardzo ważni i prezes doszedł do wniosku, że warto byłoby wysłać im jakieś upominki w ramach podziękowania za udaną współpracę. Wtedy wpadłem na pomysł, żeby zamówić gadżety reklamowe łódź i im je podarować. Prezes na początku nie był przekonany, ale powiedziałem, że mogą to być jakieś fajne pendrivy, długopisy w skórzanym etui czy power banki. Te pomysły od razu się spodobały i dostałem wolną rękę. Prezes powiedział, żebym też zamówił papierowe torby z logo naszej firmy. W nich miały być wysłane gadżety reklamowe. Znałem świetną firmę, która wykonywała takie gadżety i mieli dość przyzwoite ceny. Najważniejsza była jakość a oni ją oferowali. Rozmawiałem z chłopakiem, który doskonale mnie rozumiał i jak przesłał mi gotowe projekty to wiedziałem, że wykonał je dokładnie tak jak sobie to wyobrażałem. Zamówiłem więcej gadżetów, ponieważ doszedłem do wniosku, że można je podarować naszym najlepszym pracownikom. Zrobiliśmy konkurs na najlepszy projekt i pracownik, który wygrał dostał pełną torbę gadżetów. Znowu wykazałem się kreatywnością, którą oczywiście prezes od razu docenił dając mi sporą premię. Klientom gadżety dość się spodobały i każdy był zachwycony, że było ich tak dużo.

W pracy jeszcze nie raz miałem okazję się wykazać co zaowocowało znacznym awansem. Zostałem kierownikiem działu i zarabiałem już zupełnie inne pieniądze. Dla mnie to była największa z możliwych nagród za ciężką pracę. Doceniałem to i prezes o tym wiedział.