Polecane zegarki mobilne z telefonem

Każde dziecko z pewnością będąc samodzielne i na przykład samo chodzi do szkoły, dostaje od rodzica telefon. Nie zawsze jednak potrafi o niego zadbać lub często go traci. Dla takich dzieci najlepszym rozwiązaniem będzie smartwatch czyli zegarek na rękę z wieloma przydatnymi funkcjami.

Funkcje zegarków dla dzieci

zegarki smartwatch dla dzieciPolecane i w dobrej cenie zegarki smartwatch dla dzieci maja wiele funkcji. Przede wszystkim taki zegarek jest kompatybilny z telefonem dziecka. Oznacza to, że może na tarczy zegarka zarówno odbierać połączenia, odbierać smsy, wykonywać połączenia. Wszystko oczywiście zależy od marki oraz modelu takiego zegarka. Taki smartwatch będzie stanowił świetny prezent na komunię dla dziecka. Jego koszt zależy od firmy lecz zaczynają się w granicach od 200 zł. Oprócz odbierania i wykonywania połączeń dziecko może na takim zegarku ustawić sobie alarm, budzik, stoper, powiadomienia. Ponadto jak klasyczny zegarek sportowy tak i ten liczy kalorie spalone podczas treningu, który możemy sobie samodzielnie ustalić. Ponadto wbudowany jest licznik kroków dzięki czemu dziecko ma świadomość swoich ruchów. Kolorowy wyświetlacz, możliwość ustawiania tapety z własnym zdjęciem i wodoodporność to tylko część z zalet takiego zegarka. Rodzic może śledzić na aplikacji w swoim telefonie miejsce pobytu swojego dziecka dzięki wbudowanemu nadajnikowi GPS w smartwachu.

Telefon pełni wiele funkcji. Przede wszystkim jest łącznikiem między rodzicem, a dzieckiem. Telefon jednak często zostaje w plecaku lub na biurku. Natomiast zegarek powinien być zawsze na ręku dziecka. Do tego można w nim pływać i uprawiać inną aktywność fizyczną. Smartwach jest zawsze dobrą alternatywą dla dziecka, które zapomina ze sobą telefonu. Ma wiele przydatnych funkcji i nie kosztuje bardzo dużo.