Pomadka dla każdej kobiety

Pomadka to bez wątpienia jeden z najważniejszych kosmetyków na naszej półce. Korzystamy z niej praktycznie każdego dnia. Na co dzień wybieramy bardzo delikatne i neutralne kolory jak beż czy też jasny róż. Na większe wyjścia natomiast stawiamy na czerwień, bordo itp.

Różne rodzaje pomadek

trwałe pomadki do ustWybranie odpowiedniego koloru pomadki jest naprawdę bardzo trudne. Odcieni na rynku są miliony. Co roku powstają nowe serie i kolejne odcienie. Niektóre mogą nam się wydawać bardzo podobne, ale na ustach wyglądają zupełnie inaczej. Jednak wybór koloru pomadki jest tak naprawdę sprawą drugorzędną. Najważniejsze jest wybranie jej rodzaju. Mamy bowiem pomadki w postaci płynnej, pomadki matowe czy też zwykłe szminki. Jaką najlepiej wybrać? Nie ma tak naprawdę jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Tak duży wybór świadczy o tym, że mimo wszystko każda z nas potrzebuje czegoś innego. Dlatego też każda musi sama zadecydować pod tym względem. Przykładowo bardzo popularne są obecnie matowe, bardzo trwałe pomadki do ust. Mają one wygodny aplikator, szybko można ładnie nimi wyrysować kształt naszych ust i przede wszystkim pięknie zastygają. Dzięki temu już po chwili mamy efekt matowych ust. Oczywiście płynne pomadki także mają wiele zalet. Przede wszystkim łatwo się nimi możemy pomalować, mają bogatą gamę kolorystyczną, można nanosić na nie wiele poprawek. Zwykłe szminki także mają wiele zwolenniczek. Ich miękka formuła sprawia, że są bardzo delikatne dla naszych ust i je nawilżają.

Jak widać dla każdej kobiety znajdzie się jakaś inna pomadka. Nie ma jednej, która jest w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich kobiet świata. Dlatego zdecydowanie należy poszukiwać cały czas. Wówczas mamy duże szanse na to by natknąć się na pomadkę, która naprawdę będzie nam odpowiadała.